Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szeretsz / nem szeretsz...

Mit szeretsz / nem szeretsz az acélbetétes bakancsban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
csúúnya!!!
2010. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Azt nem, hogy nagyon zárt, ha hosszabb szárú, abszolút befülled az ember lába...

Jó benne, szeretem, hogy garantáltan nem mernek a lábamra lépni vagy a közelben ide-oda sasszézni. És mert az acélbetét miatt tartós.

2010. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

hát nekem a barátomnak van. igazából én nem azt a stílust képviselem, de azért tetszik a piros meg a sárga :P és nem zavar hogyha máson látok.

19/L

2010. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
azt hogy általában hungaristák találhatóak ebben... egy csajon meg sztem kifejezetten rosszul áll... volt 1 csoptársam az egyetemen aki alig nyomott 40 kilót de az acélbetétes a lábán volt... vicces látvány volt...
2010. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszik az acélbetkós. Persze nem a krumpliorrú, ég felé meredő borzalom.Nekem fekete martensem van. Nem kirívó, nem túl nehéz, szinte már szépnek mondható :)) Szeretem!
2010. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

nekem kényelmes..szeretem,mert az acélbetét erősíti a lábat,nem fáj,ha rámtaposnak a buszon,de nekem kifejezetten a felfelé álló orrú tetszik,mert abba jobb menni,meg nekem tetszik is,ahogy a magassarkú platformoknál is a picit felfelé gördülő orrú a szép nekem.. :)

Nem szeretem viszont levenni-fölvenni,a fűzögetés miatt,a talpába néha sok kosz beletapad,főleg sár,amit az előszobában szétszórok,mikor leveszem,irtó zavaró,és még azt nem szeretem,hogy kicsit nehézkes menni az új bakancsokban,nehéz betörni,viszont nagyon szép tud lenni,főleg ha csillogó fekete!Ha szilikonspray-t fújsz rá úgy csillog,mint a tükör,vagy mint a lakk!Szép tiszta új fekete fényes bakancs a legszebb!! És jól megy a szoknyához is,mégsem magassarkú..jó védekezőeszköz is,ha valaki bántani akar!Van amelyik kopog a kövön! :D

nem botlik meg benne az ember..

Amúgy nem köthető konkrétan egy stílushoz,lásd:A punkok,skinheadek,rockerek,darkok,gothok,hungaristák,ska-sok,és régen még a diszkósok is ezt hordták!Ez ugyan olyan,mint a terepszínű gatya!majdnem minden stílus képviselője simán felveszi..

2010. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
én technosként nem hiszem h felvenném...
2010. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
régen hordták a technósok is ám! :D mert régen a prodigy is technonak volt mondva! :D
2010. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
sztem ha elmennék benne mondjuk sárándra azzal vágnának agyon... HT4EVER
2010. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
miért mi van Sárándon?
2010. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!