Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan fogadta a környezeted,...

Hogyan fogadta a környezeted, amikor először megjelentél acélbetétes bakancsban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Kiköpték a kitört fogukat a pofájukból!
2010. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
7%
soha nem jelentem meg abban.. szerintem undi..
2010. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt, akinek tetszett, volt, akinek nem. Szóval változó.
2010. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mivel eleve olyan környezetben voltam,akiknek ez tetszett,megdícsérték..ám nem igazán foglalkoztunk azzal,ki miben jár..
2010. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anyám mosolygott rajtam, páran megnéztek, páran megdicsérték .
2010. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A suliban nem nagyon szóltak rá, ilyen egyszerű fekete volt a bakesz, nem feltűnő és nadrág alatt hordtam (sajnos már tönkrement).

Otthon anyám hitetlenkedve nézte hogy ,,bameg ebben tényleg acél van?" de különösebben őt sem érdekelte, azt mondta ha nekem jó akkor járjak benne.

A barátaim is csak annyit reagáltak hogy ,,na megvetted a bakeszt? és bírsz benne menni? Akkor jó =)"

Most amúgy boka fölé érő Martensem van és azt is nagyon szeretem, bár nincs benne acél de az nem lenne túl előnyös, annyit rohangálok.

_Raven_

2010. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az 12 éve volt :) Az első bakancsom, "aki" egy Getta volt. Anyukám úgy volt vele, én gyűjtöttem rá a pénzt, nyári munkából, így az én dolgom. Mamikám nem rajong érte, de megszokta.

Iskolában a tanárok ezzel kivételesen nem foglalkoztak, le voltak foglalva azzal, hogy miért járok feketében, meg miért sminkelem magam :D:D:D Osztálytársaim nem foglalkoztak vele. Ismerősök, haverok közül aki hasonló stílusú volt, nyilván megdicsérte, hogy jó - kb. ennyi. Semmi szélsőségesen pozitív vagy szélsőségesen negatív reakció nem volt.

Azóta a 3-at nyűvöm, egy Red Roostert, ráadásul ez jobban is látszik, mert sokszor viselem szoknyával - és kb. lesz.rom, hogy ki mit gondol.

29/N

2010. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rockerfélék megdicsérték, mást nem érdekelt. Egy-egy tanár rosszallóan szólt.

Külföldre ne menj benne, mert buz1nak néznek (a málhát sem szeretik) gyerek fején kellett megkopogtatnom az acélt, hogy felfogja mi a franc az :)


Már nem hordom ezt a második Shally''s-t mert nehéz és nem szeretem, hogy másképp néznek az emberek mintha normál cipőben lennék.

2010. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, rám konkrétan a lábbeliért nem néznek másként(vagy nem tudok róla,mert nem érdekel mások véleménye,így nem figyelem annyira...) , mert van velem más bajuk :D

Külföldön inkább jobb volt, mert tök természetesen mentek el mellettem az emberek az utcán, vagy, max. ilyen "hmmm ez tök jó"-tekintet, de nem ez a bamba birka bámulás, ami néha itthon van. Annyi bajom volt, ez elég vicces, hogy a reptéren az acélbetkó becsipogott, így le kellett vennem - és hazafele kb. átkutatták a táskám az utolsó bugyiig, mintha terrorista gyanúős lennék :D

2010. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és nekem nem kényelmetlen ez a viselet, nem "nehéz", megszoktam.
2010. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!