Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem idegesít a mostani...

Titeket nem idegesít a mostani divat?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek tavaly óta ilyen kekizöld kabátja van.. Ebben az évben meg szinte mindenkinek ilyen van.. Megyek az utcán és azt hiszem h a barátnőm az hátulról.. Szinte minden harmadik embernek olyan van..

2015. nov. 8. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

már vagy 5 éve mindenkinek ilyen kabátja van..

nem idegesít. 50 éve meg mindenkinek ugyanolyan pöttyös szoknyája volt. na bumm

2015. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És? Kit érdekel? Saját magammal foglalkozom, így teljesen háttérbe szorul az olyan jelentéktelen valami, mint a mai divat.

Mindenki olyat ruhát vesz fel, amilyet akar.

Pl. falra tudnék mászni a mostani fiatal srácok ecsethajstílusától. De nem én viselem, plusz nincs jogom beleszólni, hogy mit csináljanak.

Egyszerűen lesz..rom az egészet. Van fontosabb dolgom is, mint, hogy ilyenekkel törődjem nap mint nap.

2015. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Egyeseket olyan könnyű felbosszantani, hogy hihetetlen. Engem a rasszizmus idegesít, nem fiatal lányok kabátja...
2015. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát kabátból azért elég tipikusan mindig hasonló a felhozatal. Keki-szürke-fekete-barna. Deréknál hosszabb, szövet vagy dzseki... Ezek, amik kényelmesek, melegek és passzolnak bármihez - a legtöbb embernek szempont, mert nincs 20 kabátja. :D

Azért reméljük a barátnődön akad valami egyedi ismertetőjel, ha egy kabát bezavar. Plusz figyeld a cipőt, alkatot, frizurát, táskát, sapkát, sálat, kesztyűt. Talán segít megkülönböztetni. :D

2015. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem a szánalmas mű-szakadt farmer idegesít, már lassan nemzeti jelkép lett. járkálok nyugat-európába rendszeresen, és a gagyi mű-szakadt farmerokról lehet fölismerni a magyarokat.
2015. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem a pulóverek idegesítenek, ez sem idén kezdődött... Ezek a bő, szar, alaktalan leplek. Borzasztó. Még rosszabb, mikor nem csak bő alaktalan szar, hanem még rövid is...


[link]


Biztos van akinek ez tetszik, de egyáltalán nem áll jól mindenkinek és rohadt idegesítő, ha szinte csak ezeket lehet találni. Komolyan, ha NORMÁLIS egyszerű ruhát akar venni az ember, akkor olyan helyekre kell bemenni, ahol mondjuk 13-14 ezer egy pulcsi, mert 6-7 ezerért csak ilyen zsák van..

2015. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. :)
2015. nov. 9. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!