Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik-e egyáltalán egészsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e egyáltalán egészséges lelkű és testű csaj?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok, hogy egy olyan lány, aki általában jókedvű, művelt, jó vele a szex és még szép is. Kedves az emberekkel, jólelkű. Karbantartja magát testileg és szellemileg. Felelőssen gondolkozik a család és a párkapcsolatok témakörében. Ugyanakkor örülni tud a kis dolgoknak és nem kábítják el a felszínes reklámok, külsőségek. Van véleménye, de megfelelő helyzetben alkalmazkodni képes. Ezentúl elvei is vannak. Ezenkívül a szexualitásban képes kezdeményezni, játszani, örömet okozni? EGYÁLTALÁN LÉTEZIK ILYEN???
2009. dec. 19. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem. Valami hibádzik azért. Aki tudja, hogy mennyire szép, nem lesz jó sosem.
2009. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
remélem hogy igen. :)
2009. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szóval ismer valaki ilyet?
2009. dec. 19. 21:39
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit nagyképűen hangzik,de én ilyesmi vagyok:)
2009. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
általában idősebb korban válnak ilyenné a nők. 16-17-18 évesek között nenagyon keresgélj ilyet.
2009. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
El kellene felejteni a nőket - mindenkinek.
2009. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik, ez azt jelentené tökéletes, olyan ember meg nincs.
2009. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sztem ez egyáltalán nem tökéletes, csak egészséges. Egyébként egy felnőtt embertől alapvetően elvárható dolgok.
2009. dec. 19. 22:10
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Hirtelem magamra ismertem XD Vagyis azt mondják rólam, hogy ilyen vagyok, de én mégsem hiszem, hogy tokéletes lennék.

Sot, még van hatodik érzékem is! :) Halál komoly, kiakadtam XD Viszont egy probléma van velem: imádom a szabadságot és nem kell senki!

2009. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a baj veled, hogy képtelen vagy egészséges bensőséges kapcsolatokra. Nem mersz emberi lenni és nem mered feltárni magad másoknak. Ezért a kapcsolatoktól is írtózol. Valószínűleg tök merev vagy. Az ilyen csajoktól égnek áll a hátamon a szőr. A fent leírt példától te teljesen messze vagy, hiába olvasol könyvet és tornázol.
2009. dec. 19. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!