Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy lány segítségét kérném a...

Egy lány segítségét kérném a következő dologban?

Figyelt kérdés

:D nem kell rosszra gondolni, csupán csak azt szeretném kérdezni , hogy van-e külön neve ennek :D , szval szeretnék venni egy pulóvert, ilyen kapucnisat:D ,arra lennék kíváncsi hogy ennek mi a neve pontosan ?:D kapucnis pulóver? :) nem akarok leégni az eladó előtt ha nem tudom pontsan hogy mi a neve aztán csak ott igénytelnkedem :D amúgy arra kellene hogy esténként ebbe mennék futni , meg esetleg egykét helyre benne... :D

Amúgy szeretnék venni mellé még ilyen nadrágot is , rövidet és hosszút is :D , szintén arra a célra kellene :) abból is milyen illik hozzá ?:D gondolom nem farmer nadrág ...:D hanem milyen? Igazán hálás lennék ha vki mondjuk mutatna is egyet :D


Köszi - egy srác aki nem szokott ilyeneket venni magának :)


2010. márc. 20. 19:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

melegítőnek hívják :D melegítőfelső és melegítőalsó.

[link]

sajnos nem találtam nagyobb képet.

2010. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Melegítő?:D Akkor gondolom mutatni fog párat. Ha nem kapucnis, akkor meg mondod neki, h olyat szeretnél, aminek van. Ennyi:D
2010. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
hmm:D jah nem ilyenre gondoltam mint ami a képen de azért köszi:) , épp ezaz hogy nem tudom mi a neve de ennél jobban nem tudom leírni szval ilyen sima pulóver aminek van kapucnija :D , van olyan is aminek van ilyen madzagja vagy milye ott a kapucninál amit így össze lehet húzni és akkor nem látszik mondjuk semmi se a fejedből :) sztem amúgy kapucnis pulóver :D mindjár beis írom googlebe hátha kiad vmit rá :) ha nem akkr nem :)
2010. márc. 20. 20:07
 4/29 A kérdező kommentje:

:D nah meg is van..:D , kapucnis pulóver lesz ez :D


[link]


ez az csak mondjuk nem ilyen igénytelen kiadásúra gondltam :)

2010. márc. 20. 20:08
 5/29 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle semmi bajod, ha beégsz. Úgysem látod többet ;) És még ha látod is, akkor sem fog felismerni, és nem fogja azt gondolni: "hú, ez az a srác, aki szerencsétlenkedett..."

Én már milliószor leégtem emberek előtt, de aztán azzal nyugtattam magam: áhh, úgysem látom többet:P

2010. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
:) remélem
2010. márc. 20. 20:11
 7/29 A kérdező kommentje:
Hmm ezek ilyen drágák?:D :(
2010. márc. 20. 20:13
 8/29 A kérdező kommentje:
:D eljönne valaki velem ilyet venni?:) egyedül nem akarok menni :D
2010. márc. 20. 20:17
 9/29 anonim ***** válasza:

Az előző kommentelő vagyok.

Árakról sajna fogalmam sincs, csak annyit tudok, hogy a férfi ruhák mindig drágábbak, mint a nőiek.

2010. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Os. Hol laksz? Nekem sem ártana valami jó kapucnis pulcsi :)
2010. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!