Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyatartó viselésnél...

Harisnyatartó viselésnél bugyi a tartó pánt alatt vagy felett van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bugyit azt raveszik mert ugymond harcrakesz allapotba konnyen tudod helyezni magadat....
2015. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Alatta... fura is lenne ha fölötte lenne.
2015. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És akkor hogy kell levenni "adott pillanatban":-) ?
2015. nov. 23. 20:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugye kerdezo!

A kettes sem egy IQ bajnok megis tobb a %-a mint az enyem!

Gondolom a raszavazok is ezen a szinten mozognak....

En mar voltam ilyen szerkot viselo novel onnan tudom!

2015. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%

Kedves Hőbölgő!


A válaszod alapjáraton helytelen. Illetve helytelen is, meg nem is. A harisnyatartó rendeltetése szerint arra való, hogy a hölgy combfixét fent tartsa, és ne kelljen azt állandóan visszahúzogatni. Eredetileg a harisnyatartónak az alsóneműn kívül van a helye. Mivel manapság (majdnem) csak a szexjátékok kiegészítőjeként alkalmazzák, az alsónemű azon kívülre került a könnyebb eltávolítás érdekében. És valljuk be!... Irtózatos bután néz ki kívül. De nem is kell sokáig nézegetni, mert a sorrend mindent elárul.


Szóval!.. Mi a náthás fszert kell a másikat ilyen tapló módon megszólni, ha te csak egy játékszert láttál és halvány lila fingod nincs erről a kiegészítőről? (Amúgy azért megjegyzem, hogy ez az IQ-összeméregetés nagyon sokat elárul a tiedről...)


Kedves Kérdező!

Az előbb kifejtettem mit, mikor, hogyan. De amúgy egyszerű a történet. Írd be a google-ba, hogy "harisnyatartó" és a webshopokban árult termékek "próba-fotóin" látni fogod az eredeti helyét (a bugyi van alul).

2016. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

5!

Kedves okoska!

Akkor legyel szives meg egy dolgot ilyen boven elmagyarazni nekem ,nehogy hulyen haljak meg!

Ha a bugyi belulre kerul es mondjuk most ne a szexre gondoljunk habem mas biologiai szuksegletre,akkor ebbol a szererlesbol hogy hamozza ki magat a kisholgy ha eppen ugy viseli ahogy te irtad le??

Mondjuk partin,munkahelyen stb.

2016. jan. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja az IQ meregetes meg a te logikadrol...
2016. jan. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
62%

jaj de megsértődött valaki! :D

Képzeld el, ki is lehet azt kapcsolni. Most megleptelek?


[link]

[link]

[link]

[link]


szándékosan kerestem ilyen nagy képeket, hogy még te is lásd...

2016. jan. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
62%

És mielőtt tovább feszegetnéd a dolgot, egy olyan nő vagyok aki használ ilyet :) és ha a mindennapos használatot vesszük, akkor is nagy valószínűséggel igazgatás lenne a vége ha kívül hordanánk. így tök fölös kívül hordani a bugyit. ja! és kényelmesebb az egész, ha a bugyi van alul.

egyéb kérdés?

2016. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mellelottel mert nem vagyok sertodos!

Egyebkent hajnalban aludni kene ilyen kislanyoknak,de meg mindeg nem ertem,hogy a wc-n mi ertelme van a kapcsokkal babralni,mikor egyszerubb a bugyit kivulre venni....

2016. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!