Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Céges pólót hol érdemes...

Céges pólót hol érdemes csináltatni? Mennyibe kerül az ára a hímzésnek vagy a szitanyomásnak?

Figyelt kérdés
A felettesem megkért, hogy intézzek/ keressek egy ruházati weboldalt ahol üres és minta nélküli pulóvereket és pólókat lehet rendelni. A kérése az volt, hogy egy helyen lehessen megrendelni a ruházatot és ugyan ott a hímzést és a szitanyomást is, hogy ne kelljen több kört futni vele. és, hogy házhoz is szállítsák a cégünk lógójával ellátott ruhákat. Pulóvert és pólókat szeretnénk rendelni 40 db-ot és a saját cégünk logójával ellátni őket. Céglogó hímzés vagy céglogó nyomás amelyik minőségibb? Azért írtam a fórumba, mert minden ilyen pólós, céges ruházati weboldalon amit néztem, nem egyértelmű, hogy a hímzés kb mennyibe kerülne/db. Tudtok ajánlani jól bevált ehhez hasonló weboldalt és körülbelüli árat? ( tudom, hogy minden esetben eltérő? ).

#póló hímzés #céges póló kézítés #céges pulóver rendelés #céglogó hímzés #céges ruházat #minta nélküli ruha #minta nélküli póló
2015. nov. 26. 15:29
 1/1 anonim válasza:
szia en is gépi himzéssel foglakozom
2016. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!