Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok bejön ez a stílus?

Lányok bejön ez a stílus?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


2015. dec. 15. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel magamra kaphatnék egy takaró huzatot aztán nagyon kis menő lennék igaz?Nem tűnik fel barátocskám,hogy valószínű itt nem mi vagyunk az izléstelenek?
2015. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked vagy mínuszban van az intelligenciaszinted, vagy kamu a kérdés.
2015. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
lol
2015. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító. És megnyugtatlak, nem csak a gyökér magyarok gondolják így. Biztos vagyok benne, hogy ha a te idealizált országocskád ilyen oldalára írnád ki a kérdést, akkor white trashen meg négereken kívül senki sem írná azt, hogy bejön.
2015. dec. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
nem jön be. de te meg a hozzászólásaidból ítélve kib aszott ostoba vagy. ha nem bírod elviselni, hogy másoknak nem jön be, akkor minek kérdezgeted??! ráadásul egyből nekiesel mindenkinek, hogy biztos nincs stílusa meg elmaradott.. lol. közlök veled, igényes, fejlettebb ízléssel rendelkező körökben az ilyen majmokon röhögnek csak, ez egyáltalán nem annyira kúl, mint amennyire te annak hiszed.
2015. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fújj.
2015. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 elwera ***** válasza:
100%
Te meg tipikus nagy gengszter ngger akarsz lenni, és közbe fehér nagy szar az élet vagy. Ennyi erővel menj Afrikába, csak ott még véletlenül egy kis kultúrát is tanulhatnál. Amerikában csak elhülyülsz és meghízhatsz.
2015. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Szia én imádom a young thug stílljet nekem nagyon bejön kiskorom óta niggas vagyok <3 feka fetisem van <3 csak azt hallgatókk csak azt nézek úgy öltözők stb..szóval én melletted állok és tamizlak :) igénytelen ízléstelen magyar emberek :Ddddd a felvereknek van a legjobb vérük és tyga csokoltat :3
2016. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na a végére csak kreált egy másik fiókot, hogy magának válaszolhasson, bizonygatva az igazát, hogy vannak még olyanok mint ő...
2016. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!