Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek baj lehet, ha az...

Szerintetek baj lehet, ha az usankán van vörös csillag?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy régi szovjet usankát mert tetszik de hordanám is (suliba,utcán stb). A rendőrök és az emberek beleköthetnek?

2016. jan. 7. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
komcsi vagy?
2016. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak szimplán tetszik, jól nézz ki a vörös csillaggal
2016. jan. 8. 05:23
 3/8 meszike91 ***** válasza:
Szerintem ilyent iskolába nem szabad vinni. Ugye önkényuralmi jelkép, mint a hororgkereszt. Ilyennel egy közintézményt kerülni kéne. De szerintem jobb ha az utcára sem mész vele, nem lenne jó ha belefutnál pár skinheadbe.
2016. jan. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond vele!

A heineken soron is van voroscsillag es meg mindig aruljak a boltokban..

2016. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
meszike91 egyetértek, köszönöm a válaszod, 3. válaszoló igazad van, de látod milyen a rendszer :D
2016. jan. 8. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
A heinken soron is van voroscsillag,megis aruljak a boltokban!
2016. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jó magam se tudom erre a választ. Nekem van egy fekete tajga sapkám aminek a sapkarózsája vörös csillag benne a sarló-kalapács és az egész búzával van körbefogva, szóval az a tipikus szovjet címer. Szerencsére ez egy olyan usanka amiről levehető az önkényuralmi jelkép. Az én történetem ott kezdődik hogy, hogy megkaptam télapókor. Aztán el kezdtem hordani télen persze a sapkarózsával együtt. Kicsit megnéztek az utcán meg a suliban de nem volt gáz.:) aztán az apám azt mondta hogy szedjem le a sapkarózsát mert egyátalán nem vicces és szánalmas. Anyám is leszedetette velem mert így is rákenik hogy mszp-s úgyhogy ne legyek karaktergyilkos. Jó leszedtem a komcsi jelvényt. Az osztálytársaim imádták úgyhogy az utcán nem volt rajtam de a suliban igen. Aztán az ofő is leszedetette rólam de a fizika-meg a kémiatanárom kiakadt hogy miért nincs rajtam ezért volt egy kis vita az ofővel. Aztán amikor a papám meg a mamás és pár nyugdíjas elkezdett veszekedni az apámnal hogy miért nincs a gyerek fején a komcsi csillag, na az már sok volt. Anyám megbeszámolt arról hogy mit tennének velem a rendőr ismerősei (megmosolyognák, megvennék tőlem mert imádják) jóvan b***meg mindenki imádja aztán még öt napon keresztül hordtam a sapkarózsával mert jött a tavasz.


Vége


Nem tudok ehhez a kérdéshez értelmes és igen vagy nemes választ adni mert amit én tapasztaltam az valami vicc de remélem tudtam vele segíteni.


Tapasztalat: Rengetegen imádják még a nyugdíjasok is meg a zsaruk is de benne van a törvénykönyvben egyesek meg azért nem szeretik. Vagy még ott vannak a gazdagabb családokból származó idős emberek akik a rendszer miatt szegényedtek el vagy felmenőiket gulágra meg malenkij robotra vittek esetleg megerőszakoltak de ilyennel csak egyel találkoztam.

2016. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok kerdezo!

Olyan a rendszer amilyenne a vezetok alakitjak!

Es kik ulnek a barsonyszekben ?

Zsidok, ciganyok!

Hala a sok buta magyarnak meg a fajtarsaiknak akik ezekre a gennytelepekre szavaztak!

Majdha magyar kormanyoz akkor mas lesz a rendszer!

Addig is kitartas...

2016. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!