Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FARSANG! 18 éves lányként...

FARSANG! 18 éves lányként minek öltözzek?

Figyelt kérdés

legyen kreatív, szexi, esetleg vicces. A lényeg, hogy akár otthoni cuccokból össze tudjam rakni, durva vagy érdekes sminkelés nem akadály, és ne legyen túl drága a megvalósítás.

Nektek mi volt a kedvenc jelmezetek? Mik a tapasztalatok? Van valami különös élményetek a témával kapcsolatban? :)

Várom az ötleteket főleg és köszi előre is :)



2016. jan. 12. 19:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2016. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

Hú, ez az utolsó nagyon szexi. :) Olyan cica pofi és bájos az egész, mégis vadnak tűnik a vámpírfog és a nyakék miatt. Jó az összhang.


Szerintem egy 18 éves éves lány (a legszebb kor) valami olyannak öltözz, ami a kislányos és a női adottságaidat egyszerre emeli ki, mint a kis vámpírlánynál. (Különben a vámpíros dolgokat nem szeretem, de) ez a lány így nagyon összhangban van a kislányos nőiességgel, amit mi férfiak mindig is keresünk egy nőben.


A saját típusodra kell valami szexi de nem túl durva, inkább finom és izgalmas dolgot kitalálni, ami nem öregít. Nem tudom milyen vagy vékony v. molett, alacsony v. magasabb, keményebb vonású, vagy lágy vonalú, kislányos v. érettebb kinézetű, esetleg átlagos már bocs..


Sokan ott szúrják el, hogy idősebbnek sminkelik magukat. Az nem jó. Az majd úgyis el jön és vissza nem lehet majd akkor fordítani, azt nem jó sürgetni még maszkban sem.


..hát, csak ezek jutottak eszembe.

2016. jan. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Néztem tovább a videót és smink nélkül a kislány nagyon jellegtelen. A szem smink választása viszont nagyon jó az arcához. Kiemeli a hatalmas pupillát is. Ilyen kis egyéni adottságokhoz szabott dolgok nagyon sokat tudnak dobni.
2016. jan. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem kontaktlencséje van ami látszólag megnöveli a pupilláját. ez se rossz fogás és sokat dob rajta.
2016. jan. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

közben még nézegettem és kiderült, hogy tényleg van kontaktlencse a szemében. Így könnyű!


"de ha én valaha is Beteszem a leírás mezőben kör lencse: Pretty Crystal Brown / ifairy Super Crystal által Vassen agyarai: Scarecrow Vampire Fangs a Kis Szexi Deluxe Vampire Fangs zene: Ragnarok Online BGM : Karácsony a 13. havi (Nifelheim téma) Instagram: infrontofapple email: myan12yan@gmail.com "

.


"i don't remember what brand my bottom lashes are from, but if i ever do i'll put it in the description box


circle lenses:

Pretty Crystal Brown / ifairy Super Crystal by Vassen


fangs:

Scarecrow Vampire Fangs in Small Sexy Deluxe Vampire Fangs "

2016. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Koszi :) ez is egy jo Ăśtlet de szerintem bem passzol az arcomhoz ez a smink :\

Amugy az alakomrpl annyit, hogy egesz vékony vagyok, 55 kilo korul, azt mondják dögös vagyok. Csal azert irom mert előző kérdezte nem dicsekvés :D

2016. jan. 15. 20:18
 17/22 anonim ***** válasza:

Ezek jók:

[link]


De akár lehetsz Audrey Hepburn is, csak egy fekete ruha kell, nyaklánc, meg persze a haj.:


[link]

2016. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
2016. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Taylor Swift a menő.


[link]

2016. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Legyél aerobik girl,egy tornadresszből cicanadrágból meg lehet oldani hátránya hogy nem kreatív,előnye hogy a pasidnak tuti tetszenél,olcsó otthoni cuccból is meg lehet oldani.
2016. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!