Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves vagyok és most fogok...

13 éves vagyok és most fogok elkezdeni melltartót hordani (bővebben lent? )

Figyelt kérdés
a 85B-s nagy volt a kosara, a 85A az jó lett. Kicsit a mellem ki van belőle (a teteje). Sok lánynál láttam így az öltözőben ez baj? De nekem így kényelmes hogy nem áll el a kosara mert a B-snél kényelmetlen volt hogy eláll, és állandóan igazgatni kellett .:D
2016. jan. 10. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
miért is lenne baj? van akinek kimondottan jól is mutat.
2016. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mekkora a valódi méreted? Mert ebből az jött le, hogy fogalmad sincs, csak próbálgattál.
2016. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85? Kétlem hogy akkora kellene, hacsak nem vagy kimondottan kövér. Mérd meg mell alatt mekkora vagy körben, annál nagyobb számút ne vegyél.
2016. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát annyira kövér nem vagyok :D az üzletben próbálgattam ok méretet hogy melyik lesz a jó :)
2016. jan. 10. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig a megfelelő méretű melltartó nagyon fontos.


Két szám kell hozzá, a mell alatti körméret, illetve a melleké (a bimbók magasságában).

2016. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
11:40 hát, ez nem mindig jó :D utolsó megmérem :)
2016. jan. 11. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
K kérdező! Hááát bizony nem?? És pár mindennél-igen!
2016. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha a melled teteje ki van, nem fedi az egész kosár a mellet senkinek. Lényeg hogy kényelmes legyen, és ne álljon el alul.
2016. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2016. jan. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!