Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » E-bay-ről menyasszonyi ruhát?...

E-bay-ről menyasszonyi ruhát? Rendelt már onnan valaki ruhaneműt (általában)? Rizikós?

Figyelt kérdés

Nagy méret kell, (most ez nem a fogyjál le rovat, akinek ez a kedvenc témája, az élje ki magát máshol), hazai kölcsönzőknél is ritka, hogy van 46-48-as méret, és csak horror áron.

Láttam e-bay-en nagyon csinos ruhákat, előnyös szabás, méretben is OK lenne, muszlin anyagból. (Asszem.) Az ára elég barátságos, sőt "gyanúsan olcsó". De nem tudom, hogy meg merjem-e rendelni.


[link]

Pl. ilyet, vagy hasonlót szeretnék.


Egyrészt nem tudom, hogy megérkezik-e időben? (Már csak két hónap van hátra).

Másrészt nem tudom, hogy milyen minőségben lesz?


Szokott valaki e-bay-ről ruhát rendelni? Újat természetesen, nem használtat, és nem márkás cuccokat.



2016. jan. 25. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rizikós, mert bár van hogy jó, de van hogy nem (nem jó az anyaga, rossz a méret és olyanról is hallottam már, hogy valakinek nem is úgy nézett ki, mint a képen)

szóval lehet jókat kifogni olcsón, de egy menyasszonyi ruhánál nem biztos, hogy megéri kockáztatni

ha van b terv, megpróbálhatod, mert képen jól néz ki és tényleg nagyon olcsó

2016. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem rendelnék

[link]

2016. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Terméktől függ, e-bay-ről sokkal ritkábban rendelek, főleg aliexpressezek és én az alapján szűröm a ruhákat meg kb minden terméket, hogy milyen a raitingje, alin 5 a max, ami 4,5 felett van az már jó. De itt is fontos elolvasni a kommenteket, hogy ha van hiba akkor mire kell számítani, pl rossz az anyag, vagy túl kicsi, vagy éppen túl nagy stb. Én is futottam már bele, hogy lemértem magam meg minden méret tábla szerint jónak kellett volna lennie, de mikor megjött és felpróbáltam kicsi volt. :(

Két hónap eléggé szűkös.

2016. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is 2 hónap van hátra és 1 hét múlva rendelek. Gyönyörűek vannak itt magyarba ami szép kb 130 és amit kinéztem ott 35 és hatalmas, tüllös pont amilyet mindig is szerettem volna. 100%ban pozitiv eladó. Én belevágok. 😃
2016. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rizikós. Én vettem már ebayen kabátot megbizható eladótól. A méret nem egyezett meg es undorito volt. Kb mint a kettes kommentelo kepenel. Egy honap amig megkapod, de az a legritkabb eset. Alt 2-3het mire megjon.
2016. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Nyílván senki ne várjon olyat ha nem olyan alakja van mint a képen látható hölgyé, totál látszik mennyire görbén áll, meg nem is hozzá illik.
2016. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én abban az esetben rendelnék, ha normális eladó által készített saját képek is lennének róla, amit te linkeltél arról nincs. Ezek egy ruháról képek amit valahonnan leszedett a netről, ezek a képek alapján varrják meg neked a ruhát, tehát a képen lévő másolatát kapod. Ami hasonlítani fog, de hogy mennyire... akkor derül ki csak ha megkapod.
2016. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyiért, kínából, lopott fotókkal... garantálom, hogy pofáraesés lesz a vége.

Az anyag, szabás, varrás ócska lesz jó eséllyel, és nagyon-nagyon messziről, hunyorítva sem fog hasonlítani a képre. Azt meg sem említem, hogy a méretezés köszönőviszonyban sem lesz az itthoni vagy akár a megadott méretekkel.

Az is kétséges, hogy időben megérkezne-e (és lenne-e idő 2-3x ennyiért rádigazíttatni, hogy ne legyen ronda). Mindjárt kezdődik a kínai újév, olyankor gyakorlatilag senki nem dolgozik, ha addig nem jut át a határon, akkor már csúszik a shipping.

Egy-egy blúznál vagy szoknyánál megéri kockáztatni, de a nagy napot biztos nem erre alapoznám. Plusz ha megnézed a negatív értékeléseit, mindegyik ruhákat szid kb.

2016. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
# 6/8: persze hogy nem illik hozzá mert annak az anyaghasználata egy zsák szarhoz hasonlitható. Nézd meg az első képen lévő csaj karját milyen kicsi, de még is feszül rajta A jobb oldalinál pedig a csajnak sokkal nagyobb karja van még is kétszer kilehetne tölteni.Egy feszes ruhának nem így kéne kinéznie.
2016. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor jobban járok, ha keresek varrónőt, és megvarratom.


Mondjuk az se gáz, ha megrendelem, és kiderül, hogy nem jó, mert nem akkor bukta (pénzben), egy próbát megér. Talán...

Csak attól félek, mire kiderül, addigra nem lesz idő varratni se, úgyhogy akkor már egyszerűbb varrónőt keresni.

2016. jan. 25. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!