Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » E-bay-ről menyasszonyi ruhát?...

E-bay-ről menyasszonyi ruhát? Rendelt már onnan valaki ruhaneműt (általában)? Rizikós?

Figyelt kérdés

Nagy méret kell, (most ez nem a fogyjál le rovat, akinek ez a kedvenc témája, az élje ki magát máshol), hazai kölcsönzőknél is ritka, hogy van 46-48-as méret, és csak horror áron.

Láttam e-bay-en nagyon csinos ruhákat, előnyös szabás, méretben is OK lenne, muszlin anyagból. (Asszem.) Az ára elég barátságos, sőt "gyanúsan olcsó". De nem tudom, hogy meg merjem-e rendelni.


[link]

Pl. ilyet, vagy hasonlót szeretnék.


Egyrészt nem tudom, hogy megérkezik-e időben? (Már csak két hónap van hátra).

Másrészt nem tudom, hogy milyen minőségben lesz?


Szokott valaki e-bay-ről ruhát rendelni? Újat természetesen, nem használtat, és nem márkás cuccokat.



2016. jan. 25. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha megérkezik is, 100% hogy nem fog tökéletesen állni, ahogy egy menyasszonyi ruhának kell. Ugyhogy mindenképp varrónőhoz kell majd vinni igazittatni. Még az is elvesz egy csomó időt.
2016. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Nemes Nagy Krisztina válasza:
Miert nem adunk az itthoni varronoknek lehetoseget ? ( elnezeset az ekezetek hianyaert) mi keszotok vagyunk es magyarok mi sok kulfoldon elo honfitarsunkat szolgaltunk ki ugy hogy nem is talalkoztunk veluk csak skype on beszeltunk es arban formaban meretben alomban mind tul tudtuk telesiteni a az osszes kulfoldi nagy markakt vagy epp a kinai megbizhatatlan eladokat ...
2017. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én egy fűzős Grace Karin ruhát rendeltem, 12 körül volt, európai raktárról küldték, így nem volt vám sem.

A fűző miatt akkorára húzom amekkora szükséges, nem kell varrónőhöz vinni.

Alin előtte megnéztem mások szöveges értékelését és saját képeit, eBayen ilyen ugye nincs, ott csak az eladót értékelik.

Meg vagyok vele elégedve.

Képem még nincs róla mert nem volt meg az esküvő csak próbáltam.

2017. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!