Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki használ alváshoz szemmaszkot?

Ki használ alváshoz szemmaszkot?

Figyelt kérdés
Mostanában fáradékonyabb vagyok és javasolták használjak alváshoz szemmaszkot szemtakarót. Más is próbálta már? Vagy ezt csak utazások alkalmával pl repülőn használják?

2016. jan. 26. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van, de én nem tudok benne aludni, mert idegesít, hogy ott van a fejemen :D

Ha világos van a szobádban, és nem tudsz emiatt aludni, akkor próbáld ki, ha más miatt vagy fáradt és más miatt nem tudsz aludni, akkor ez nem fog segíteni...

2016. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én becsukom a szememet. Anélkül úgysincs alvászat.
2016. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én igen. Szexhez kiegészítőnkén szereztünk be párat, és néha felveszem alváshoz is. Azt nem tudom fáradság ellen jó-e. Én van hogy felébredek éjszaka, ilyenkor felveszem és egyből vissza tudok aludni mivel ha kinyitom ösztönösen a szemeimet akkor is sötét van
2016. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!