Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincsenek manapság...

Miért nincsenek manapság ilyen stílusú lányok? Hétköznap már senki sem öltözködik így?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 31. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
En szoktam szoknyát hordani ilyet is meg rövidebbet, de nyilván télen ritkábban.
2016. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sok ilyen csaj van, de nem mindegy melyik korosztályban nézelődsz. A tizenévesek között nyilván kevés ilyen van.

(Én télen nem hordok szoknyát, mert fázom, vastag harisnya meg ruha ide vagy oda, akkoris:))

2016. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyesmi szoknyát vettem csak más mintával LOL .
2016. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szoknyafétisben szenvedsz?
2016. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,fél életemben így öltözködtem de sokkal jobban bejön a sportosabb stílus a hétköznapokban a pasimnak. És kényelmesebb. És nem érzem jelmeznek,míg a szoknyás szetteket néha igen. Nyáron viszont sokszor hordok szép nőies egyberuhát,de abból se azt a virágos masnis fajtát,inkább letisztultat.
2016. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azóta nem hordok szoknyát mióta a fiúk harmadikban azt játszották, hogy megpróbálják "fellibbenteni".
2016. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!