Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-14 éves lányok, honnan...

13-14 éves lányok, honnan szoktátok venni a ruháitokat? szerintetek egy átlagos 13-14 éves lány melyik boltból öltözködik?

Figyelt kérdés
Köszi előre a válaszokat

2015. nov. 8. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ennyi idős lány olyan,mint a páwa fiú,csak lányban..tömeg.Tally Weijlből meg Bershkából öltözködik és ez a yolo meg a menő.

Vsizont én ezeket annyira nem szeretem,inkább a kedvencem pl. a H&M,mert ott vannak szép ruhák,és mégsem az a swag stílus,hanem a stílusosabb fajta.Meg akkor mondhatnék Zarát(bár az drága..de van 1-2 olcsóbb dolog,meg megéri inkább gyűjteni,de minőségibbet venni),meg ott van a Pull & Bear is(bár oda ritkán járok),meg a C&A-ban a Clockhouse-ban vannak jó cuccok,ugye az a részleg pont tiniknek van :)Mango-ban is találhatsz jó cuccokat,de az sem a legolcsóbb fajta.


Szóval én leginkább a H&M-et ajánlom,ha nem akarsz nagyon tömeg,swag lenni,hanem sokkal inkább rendes és divatos kinézetű. 15/L

2015. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem 14 vagyok már,de visszagondolva:cipőim a Deichmannból voltak,illetve akkor még sportosabb stílusom volt,szóval sportcipőim sportboltokból/ált. Nike,Adidas,Puma/.

A nadrágjaim kivétel nélkül kínaiból voltak. Felsőket is jellemzően a kínaiból vettem,illetve sokat turiztam,nagyon sok alig használtat örököltem ismerősöktől.

2015. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm énis gondoltam már a C&A -ra de kipróbálom a H&M-et

És amugy ezek a boltok hol található?

Mert én nem lakok Budapesten hanem egy kisebb városba:)

2015. nov. 8. 13:59
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló:

PONTOSAN énis igy öltözködök ahogy te is leirtad

Bár a cipőimet nem a Deichmann-ból veszem hanem azt is olcsóbb boltokban

De nekem is a farmerek, felsők mind kínaisak és szeretem is őket :)

Jó érzés tudni hogy van hozzám hasonlo lány is :)

2015. nov. 8. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel én Pest mellett lakom,nem tudom,hogy a közeledben merre lehetnek ilyen boltok,de városokban általában megtalálhatóak szoktak lenni :) Írd be Google-ba a legközelebbi várost,tuti találsz ilyen boltot :)
2015. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cipőim Deichmann/kínai (onnan sem a telecsillámozott fajta). Alapvetően turizni szoktam, kilós Háda, vagy kisüzletek, de néha C&A-ban és H&Mben is veszek egy-két dolgot :).

Hát, egy átlagos ennyi idős sokkal inkább fast-fashion üzletekbe jár, gondolok én itt H&Mre, Zarára, Mangora, New Yorkerre, Pull and Bearre, Stradivariusra, Bershkára, stb stb. :D Néha nem értem az osztálytársaim, hogy hogy képesek ennyi pénzt kiadni egy-egy darabért, és hogy nem zavarja őket hogy mindenkin kb ugyanaz van :O :)

2015. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os


én is vennék cuccokat a newyorker-be mert néha ott is veszek valamit de én egy ruhára nem tudok kiadni ennyi pénzt

Jó igen jó minőségű meg csinos is de ha nem telik akkor nem.

2015. nov. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!