Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ez csak engem zavar? :D

Fiúk! Ez csak engem zavar? :D

Figyelt kérdés

Csak engem zavar az, amikor felhúzok egy szűkebb farmert, akkor kilátszik a péniszem körvonala? :D

Ha pedig még fel is áll,akkor még durvább,én a pólót mindig ráhúzom,meg tök kellemetlen :D

Vagy csak szerintem az? :D

Lányok,ha ti megláttok egy srácot,akinek körvonalazódik a pénisze a nadrágban,akkor mit gondoltok?



2016. febr. 11. 17:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link]


Így érted? :D

Egyáltalán nem gáz, minden pasinak van töke (ideális esetben), és nem csak szűk nadrágban látszhat...

2016. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja,úgy értem utolsó😃
2016. febr. 11. 22:43
 13/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, engem egyáltalán nem zavar, hozzászokott a szemem...:D


[link]


[link]


[link]



#11 voltam.

2016. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ez a sok indokolatlan ":D" hangulatjelezés emlékeztet valamire :D


spurdo sparde


[link]

2016. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

En is azokba jarok, de en ugy oldom meg hogy a fenekem feleig ero szuk polot veszek es az eltakarja elol is!

Ugy mint amikor a lanyok a leggingsnek nevezett kozonseges harisnyaba kimennek az utcara es a szalonkepesebbje hosszu poloval takarja el a tevepatat...

2016. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak a szuk gatya elleneseknek ajanlanam a 11-es versenyzo linkjet ott mindenkin boszaru gatya van es megis latszik a cucc!

Vagy igy mar rendben van..?

2016. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Metalkris95 válasza:
Amikor azt irtad h szűk farmer eloszor azt hittem csaj vagy csak a penisznel reagaltam. Hat ha ennyire zavar akkor ne vegyel fel szuk nadragot ennyi az egesz
2016. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én töbnyire szűk farmerokat hordok. De inkább vastagabb anyagúakat. És véletlenül se vékony sztreccses feszülőst.

Így egyáltalán nem látszanak a domborulatok. Legalábbis nem részleteiben. Így tehát nem is zavar.

Ha pedig felállna a szerszám, inkább segít "lefogni" a szűk farmer. Egy bő, buggyos gatyában sokkal feltűnőbb lenne szerintem.

2016. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!