Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hogy legyen az egyik barátnőm vagányabb?

Nekem konkrétan nincs semmi bajom magammal, tök jól elvagyok. Az osztályban a középnépszerűk közé tartozom, és ennek én örülök. Viszont a barátnőm aki tartja a divatot, és pedánsságban szenved, szeretne vagányabb lenni. Mit ajánlotok neki?

2010. márc. 30. 19:15  Privát üzenet  

A válaszok
te "vagány" vagy?mert ha igen akkor segíts neki(:

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2010. márc. 30. 19:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem igazán......:S

# 2/6Időpont 2010. márc. 30. 20:13 Privát üzenet
hmm... először is hány éves? Kb milyen ruhákat szokott hordani?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2010. márc. 30. 20:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

14 Benetton, Mexx, H&M csak a márkásat szereti hányingere van a tucatboltoktól (C&A,Jeans Club). Van vagy 10 csőfarmere mindig az van rajta valami színes felsővel.

Igazából az a baja , hogy van egy lány az osztályba aki nagyon bevállalós és mindenki őt tekinti a nagy "vagánynak", ő is olyan akar lenni.

# 4/6Időpont 2010. márc. 30. 21:26 Privát üzenet
De nem értem, hogy miért akar mást utánozni? Legyen olyan amilyen, legyen saját maga. Azzal, hogy a másikat utánozza nem lesz vagányabb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2010. márc. 31. 13:12 Privát üzenet
A há end em is tömegruha.... :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2010. márc. 31. 16:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vagányabb akarok lenni, de nem tudom hogyan kezdjem. Hogy öltözzek, mit csináljak hogy ne legyek nyomi?
A legjobb barátnőm meghívott a szalagavató utáni bulira. Kérdeztem, hogy ők mit fognak felvenni? Ő mondta, hogy egy koktél ruha féleségbe mennek az osztálytársai, de a...
Egy barátnőm házibulit tart nálluk, jövőhét pénteken este. Mit vegyek fel?
Van valami tapasztalata valakinek itt a Változz Át Stúdióról? Most jelentkeztem be hozzájuk, a barátnőm már volt, én nagyon izgulok. Ksözi! Barbi19
Milyen ruhában menjek holnap ebédre barátnőm szüleihez első bemutatkozó látogatásra?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!