Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tinip. Csak miert gunyolodna...

A tinip. Csak miert gunyolodnak azon hogy a masik kiarusitason vett egy ruhat?

Figyelt kérdés
Most oszinten.. Nem baromi mindegy, hogy ha az egyik hulye megveszi 6000ftert ugyanazt a markaju pulovert, mint amit az okos ember megvesz 1-2 ezerert? UGYANAZ A RUHADARAB, csak normalis aron. Sokszor hallom hogy ezek a kisr.bancok szidjak egymast, hogy jaaaaj o kiarusitason vette a ruhajaaat, de cikiiii. En hulye lennek megvenni 6000ftert valamit, lehet ezert is ez a szemlelet, de elofordulhat azis, hogy mivel mar kicsusztam a korukbol ezert nem apuci penzel es ezert sajnalom a penzt. Bar mindig is sajnaltam ilyen marhasagokra azert, hogy aztan elmondhassam, hogy van es ilyen meg olyan dragan vettem.. Az egeszet rohadt szanalmasnak talalom, amit ezek a kitartott kis k.urvak csinalnak

2016. febr. 22. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert tinipcsák. Nem kell velük foglalkozni.
2016. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
ha olyan érett vagy, miért foglalkozol dedós kislányokkal? le kell sz arni őket és kész..
2016. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert nincs más a külsőn kívül, amibe bele tudnak kötni, mert az embert egyáltalán nem ismerik. De ez nem csak a lányoknál megy így.
2016. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek a fantasztikus általánosítások...
2016. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez tényleg ilyen általános akkor örülök hogy pár éve voltam tini és nem most : D Egyébként meg mindig is inkább büszke voltam arra ha sikerült valamit feleannyiért megvennem a leárazásokkor, mint amiért más kifizette az eredeti árat. Nekem elsőrangú hogy bár imádok öltözködni, ne menjen rá minden pénzem mert szeretnék jövőt építeni közben, meg sokkal fontosabb dolgokra költeni (egészség, sport, suli, stb). De nem amúgy kérdező, ahhoz képest hogy nem veled viselkedtek így nagyon felkapod a vizet rajta, szerintem nem érdemes ezen idegeskedni mert csak magadnak ártasz a feszültséggel... engem is sok dolog irritál hogy mások mit miért és hogyan tesznek, de a legjobb érzés amikor már le tudod sz*rni ezeket, mert nem befolyásolja az életedet ha jobban belegondolsz :)

23/N

2016. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!