Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig "lehet"...

Hány éves korig "lehet" miniszoknyát, rövíd nadrágot felvenni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy csinos és jó làbai vannak az embernek. És nem küszködik súlyproblèmákkal.
2016. febr. 23. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A miniszoknyáról olyan 18 évesen már leszoktam.. A combközépig érő szoknyákat nagyon szeretem. Nyáron általában nem testhezálló, nyárias van rajtam. Ősszel, télen, tavasszal pedig testhez simuló fekete, illetve bordó, ezeket fekete harisnyával és csizmával szoktam hordani.

A rövidnadrágot szintén szeretem. Ilyenre kell gondolni.

[link]


Még ugyan nincs gyerekem, de ha lesz is, nem fogom ezeket elásni, csak mert egy-két ember úgy gondolná, hogy anyukaként már nem illik így öltözködni.

Elég jól tartom magam egyelőre, fiatal vagyok, sportolok, remélem a későbbiekben is sikerül megőriznem az alakomat. Ha igen, akkor szerintem 50 éves koromig simán hordanám ezeket nyáron. Természetesen nem a fiatalos, huszasoknak való nyári szoknyákat, mert most van olyanom, ami egyértelműen fiataloknak való szoknya, de pl. a testhez simulók olyanok, amik fekete harisnyával 50 évesen is elegánsak lehetnek. Majd nem bőrdzsekit veszek fel hozzá, hanem blézert..

2016. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, linkelj hogy szerinted mi a mini.
2016. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire mini? Én 30-as, 40-es korosztálynak térdig v térd felett pár cm-vel végződő szoknyát javasolnék :) attól még nem uncsi, és nem öreges :) Csak meg kell találni a jó fazont.

Pl.: [link]

[link]

[link]


Rövidnadrágot is fel lehet venni, én kicsit lengébbet választanék: [link]

[link]

[link]

2016. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, hogy mennyire mini az szubjektív.

Szóval ilyesmit: [link]

[link]

[link]

2016. febr. 23. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:

# 3-as ment a zöld kéz, köszi

#1-es jó a linked, de mennyi idős korodig. ..?

2016. febr. 23. 14:29
 6/8 A kérdező kommentje:

Jah, làtom 50!!

Ment a zöld kèz!!!

2016. febr. 23. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 30-asok még simán hordhatnak rövidebbet mint amit a 3-as linkelt. Kb mint amit te linkeltél harmadiknak. A skatert is csak a fazonja miatt mondanám fiatalosabbnak. Én 35 vagyok, nyáron a Balcsinál ennél jóval rövidebbet is felveszek. Itt Bp-en csak leggingssel :).
2016. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ameddig jól néz ki benne az ember. Ez pedig nem kortól függ. Van aki 50+ évesen is fiatalos és jól áll rajta. De van aki meg ennyi idősen már igazi ráncos löttyedt banya. Ő nyilván ne hordjon ilyet.
2016. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!