Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki szexel, akkor...

Ha valaki szexel, akkor tényleg elmúlnak a pattanásai (véglegesen)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis..
2010. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
hát a sperma egyesek szerint jót tesz a bőrnek. kend magadra:D
2010. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2010. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

max kevesebb lesz ,de ez inkább legenda

csak ezért ne feküdj le senkivel :)

2010. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hát én is ezt hittem egy ideig. aztán mióta nemi életet élek rájöttem hogy badarság :D

19/L

2010. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából nem szándékoztam emiatt lefeküdni valakivel, csak barátnőm, mondta, hogy neki hála az égnek már nincsenek pattanás problémái, én pedig megkérdeztem miért és azt mondta, hogy nem mondja el. És ebből következtettem és gondoltam megkérdezem. De én még fiatal vagyok. 15/L :)
2010. ápr. 1. 20:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fogamzásgátlót kezdett el szedni?
2010. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2010. ápr. 2. 10:44
 9/15 anonim válasza:
100%

Én nem voltam régen pattanásos, ellenben nagyon sok mitesszerem volt, még a hátamon is...semmitől nem múlt el, pedig rendszeresen jártam kozmetikushoz. Aztán jött a barátom, 17,5 éves voltam, és a hormonok hatására (szerelmes leszel stb stb.) magától elmúltak. Sőt, valahol olvastam is, hogy ilyenkor tinédzser korban ez a hormonháztartás miatt van így, éppen ezért nálam is így volt: jött a barátom, kialakult a rendszeres nemi életem, és a hormonjaim is normálisak voltak :))). Ennek már 6 éve.

Türelem, szerintem ezen nagyrészt mindenki átesik. De, hogy a konkrét kérdésre válaszoljak: nem konkrétan a szextől múlik el. 23/L

2010. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, a tied volt a leghazsnosabb a számomra. Megy a zöld pipa. :)
2010. ápr. 2. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!