Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok fiúk ti hogy veszitek...

Lányok fiúk ti hogy veszitek le magatokról a nagyon szűk feszülős csőnadrágot? 18/f

Figyelt kérdés
Nekem mindig csak úgy jön le hogyha ki fordítva húzom le és alul jön ki a lábam és mindig vissza kell fordítani de így nem jó.

2016. márc. 6. 11:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Én feszülős super-skinny farmerban is férfi vagyok. Nem kell hogy lógjon rajtam a nadrág ahhoz, hogy férfinak látsszak. :) Rossz annak, akinek ez kell hozzá...
2016. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

10!

Miert kell mindeg ferfiasan oltozkodni?

Kenyelmesen nem lehet azert mert fiunak szulettem....

2016. márc. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
11-nel a pont!!
2016. márc. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Jólvan már ne itt vitázzatok!válaszoljatok!
2016. márc. 12. 09:27
 15/31 anonim válasza:
10es vagyok. en undoritonak talalom egy pasiban h ha feszulos gatyat hord!!! foleg ha ilyen 50-60kilos pawa
2016. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

En meg a boszarugatyakat tartom visszataszitonak!

Amugy semmi kozod hozza...

Es nem ez volt a kerdes ha nem tetszik huzz innen a francba!

2016. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

10-es ennel a linknel nem gond a csajnal hogy nem noies ugye?

Itt nem ajvekoltal?



http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

2016. márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem is gondoltam, hogy nem említi senki a nylonharisnyát, én azt veszem a latexnadrágjaim alá és könnyű fel és le is venni így, amúgy nehéz. Próbáljátok ki, harisnyával nem gond, csak jó méretű harisnya kell, hogy ne legyen kényelmetlen.
2016. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
76%
Én hordok a skinny nadrágjaim alá nejlonharisnyát, de nekem van olyan super-skinnym, ami bokánál annyira szűk, hogy még harisnyával is alig jön le a sarkamál. :) Pedig jófajta sztreccses a farmer is, és a harisnyám is jó csúszós nejlon, amihez nem tapad hozzá a farmer anyaga, hanem csúszik rajta. :) De mivel nagyon szűk a farmer szára, így alig akar nyúlni annyit a sarkamnál amikor le akarom venni. Viszont így tud csak a bokámra is rendesen ráfeszülni, különben ott nem lenne feszes, és tiszta ráncos lenne. :)
2016. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
De nem láttok? Fiú vagyok!!!!! Nem fogok nejlon harisnyát fel venni!!!!
2016. márc. 19. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!