Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok fiúk ti hogy veszitek...

Lányok fiúk ti hogy veszitek le magatokról a nagyon szűk feszülős csőnadrágot? 18/f

Figyelt kérdés
Nekem mindig csak úgy jön le hogyha ki fordítva húzom le és alul jön ki a lábam és mindig vissza kell fordítani de így nem jó.

2016. márc. 6. 11:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy a bokádra is érjen? Nekem az fölé ér, de nem is szokták a bokáig lehúzni vagy olyan hosszút hordani. Nekem könnyen lejön harisnyán.
2016. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
71%

Kedves asztal0507 nevű privátban lehülyéző kérdező!


Látom, hogy fiú vagy, én is az vagyok, mégsem csorbult a férfiasságom a nejlonharisnyától. Ha neked ez gondot okoz, és ettől kevésbé fogod magad fiúnak érezni, akkor hagyd figyelmen kívül az ötletünket. Ennyi eszed lehetne már ilyen korodra!


Ezt a hangnemet pedig ahogyan nekem írtál, kikérem magamnak, így a kedves családoddal társalogjál otthon!


További szép napot!

2016. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#21:


Azért kell, hogy a bokámra érjen, mert különben fázna a bokám. Nekem nem jön be ilyen időben a bokavillantás. Mondjuk máskor sem. :)

2016. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hát én is csatlakozom, nem kellene hőzöngeni azért mert más, mi másképp csinálunk vmit! A nylonharisnya lehet jó, nem ettől lesz vki homár, ha hordja nadrág alatt, nekem ez jó erre, de te inkább kend be vazelinnal a lábaid, nehogy nőnek érezd magad!


Nekem a zoknim és hidegbe a télies cipőim védenek a hideg ellen, ilyenkor pedig már elég a zokni is, nekem nem tetszene ha a bokámig érne.

2016. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%

Kerdezo!

Szerinted egy ruhadarabot az anyaga hatarozza meg hogy melyik nem viselheti?

Egyebkent 1994-ota gyartanak ferfi nejlon harisnyat csak utanna kene nezni aztan okoskodni...

Es kenyelmesebb mint egy vastag pamut zokni ami meg szoszolodik is...

2016. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
52%
Én 9-10 éves korom óta hordom a női nylonharisnyákat, nincs abba semmi fura, főleg így nadrág alá véve, hideg ellen is véd, vérpezsdítő hatása is van, de jelen esetben a szűk nadrágok fel és levételénél jó, főleg a latex nadrágoknál. És pár 100 ft-ért bárhol kapni, én jobbat nem tudok,kíváncsi vagyok másnak van e jobb ötlete?!
2016. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Igazad van!

A legkonnyebb beszerezni olcson!!

Kell ennel tobb...

2016. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

A Kérdező, asztal0507 egy erőszakos üzengető privátban, ne válaszoljatok neki, tiltsátok!


Ez is az Ő kérdése.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2016. okt. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem vagyok erőszakos miért lennék??? Tiltsanak téged inkább!!!! Nagyon mindegy szevasz nem vagyok kertész hogy gyökerekkel foglalkozzak!!! Csá!!!
2016. okt. 4. 12:37
 30/31 anonim válasza:
Hidd el nem is lehetnél Kertész , tudod azoknak is megvan a magukhoz való eszük mégha le is nézed őket :) , de neked kedves kérdező neked sajnos nem jutott ki belőle :)
2016. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!