Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik ezüst színű ruhafesték?

Létezik ezüst színű ruhafesték?

Figyelt kérdés

Hello!Van egy fehér nyári felsőm,amiből kikopott az ezüst(egy "jó"mosás eredménye képpen:S)és vissza szeretném festeni rá az ezüstöt(még halványan látszik a minta).Lehet ilyen színű festéket kapni?És ha igen,hol?

Köszi!


2010. ápr. 2. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

hááát

a camponában van egy jó kis papírírószer bolt ott nézd meg mint textilfilc vagy ilyen méterárú boltban vagy nemtom:s

2010. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rá tudod szitáztatni újra a mintát. Vidd el olyan helyre, ahol pólómintákat szitáznak (tehát nem oda, ahol ilyen fotókat matricáznak, fontos a technika, mert csak így lesz tartós) és ott meg tudják neked csinálni..
2010. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vegyél textilfilcet, én ilyen hobbiboltba vettem még régebben és volt minden színben!!:)
2010. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:))utána nézek a lehetőségeknek.
2010. ápr. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!