Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan válasszak melltartò...

Hogyan válasszak melltartòt magamnak?

Figyelt kérdés
Biztos ciki,hogy nőkènt kèrdezek ilyet,de màr nem tudom hogyan vàlasszak.szülès òta elèggè lògnak a cicijeim,de mindegy milyet veszek,nem tart.kb 95D a mèretem,de se a szivacsosban,se a simàban nem talàlok megfelelőt.olyan mintha a kosàr rèsze jò lenne de a körmèret nagy,hiàba àllitom hogy kisebb legyen.vagy ha màr szoros akkor meg hàtul csùszik fel ès elől ismèt lòg...
2016. márc. 28. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 90E volt, Triumph Minimizer (vagy látványcsökkentő) melltartó jött be, de az sem tart 100%-osan.

[link]

Kicsit fogytam, most ilyen van, szeretem:

[link]

Az ilyen ciciken csak a plasztikai sebész segít.

Egy 2 gyerekes sorstárs :)

2016. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos tudom,hogy csak műtèt segit.szeretnèk is,de szeretnènk mèg babàt,igy addig nem.de borzasztòan zavar,27vagyok
2016. márc. 28. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Mérd le a mellbőséged és a mell alattit sztem nem jo méretet hordasz. Egyébként én mütet után voltam így. Semminek nem volt jó a kosara
2016. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan rossz méretet hordasz. Nekem is nagy meg lóg is, mégis megtartja a melltartó. Ha a körméret nagy, vegyél kisebbet, ha kisebb körméretet veszel akkor mindig eggyel nagyobb kosárméret kell. Próbálj 90E-t vagy 85F-t. A probléma valószínűleg az hogy olyan helyen vásárolsz ahol nem árulnak nagy kosárméretet, így kénytelen voltál olyat venni ami volt. Tescoban szokott lenni nagy méret kb 80-as háttól. Valaki írta hogy mérj, ezt én is nagyon ajánlom, mell alatt körbe, szűken; azt kerekítsd nullára vagy ötre, és ne nagyon térj el ettől ha próbálsz. Ha eddig nagyon bő melltartókat hordtál, akkor elsőre furcsa lehet hogy feszes, úgy is érezheted hogy szorít, de a súly nagyját ennek a vízszintes pántnak kell tartania, nem a vállpántnak.
2016. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Holtbiztosan nem 95 a méreted. Egyszer voltam durva kövér, 110 kiló, de még akkor is "csak" 85 volt a méretem, igaz, hozzá H kosár. Hogyha 130 kiló alatt vagy, akkor biztosan azt csinálod, amit az előző válaszoló ír, hogy olyat veszel, amilyet kapsz, nem pedig olyat, amilyenre szükséged van... az életemre fogadni mernék, hogy 80/G lesz az a méret, ami passzol, kényelmes is, tart is, és nem csúszkál sehova.
2016. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehérnemű boltba menj be és kérd az eladó segítségét. Nem tudom hogy olcsó kínai melltartót veszel-e, ha igen megéri drágábbat venni. Tovább bírja és tart is. Ha megvan a tökéletes méret utána tescoba f&fes melltartóból ugyanakkorat válassz mert azok is jók.
2016. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!