Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok olyan zokni márkát,...

Tudtok olyan zokni márkát, nem túl szoros a gumija és viszonylag vékony?

Figyelt kérdés
Van gyógyzokni,az elég jó,csak kissé vastag.
2016. ápr. 16. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak 40 denes tehát vékony, széles gumijú zoknik, amik nem szorosak, harisnya üzletekben van.
2016. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a C&A-s zoknira szoktam rá. Vékony, nem szorítja el a bokám és jó az ára is. A 10-es csomagot veszem, van bokán felül érő és titokzokni is.
2016. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na pont,hogy olyat vettem,de nekem az nem jó, az én lábam valószínű jobban szélesedik a boka felett. Sok zokninál azt nem értem,hogy miért nem szélesítik felefele a szárukat, tök egyenes a száruk, bizos mert így olcsóbb..
2016. ápr. 17. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon vékony, keskeny lábam van, így nekem kényelmes a C&A-s. De akkor nézz körül fehérnemű boltban vagy nagyobb cipőboltban ahol vannak zoknik is. Amíg ezt fel nem fedeztem, a Deichmannban vettem hasonló zoknit csak az drágább. Ilyen helyeken biztosan van szélesebb is, mert harisnyából is van olyan, hogy hosszra ugyanaz de szélesebbre nyúlik, direkt vastagabb lábra.
2016. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!