Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sűrűn éhes vagyok? ma 8kor...

Sűrűn éhes vagyok? ma 8kor ettem egy sajtosrudat,11kor egy gombás mini gombás kifli félét (tescos) 2kor meg éhes votam, akkor meg virlis kiflit. Normális, h ennyi időnként éhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális, ha ilyeneket eszel...

Egy jó tojás rántotta reggelire, ebédre normális főtétel és simán kibírod délutánig. :)

2016. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ehes vagyok ennyi idonkent de nem ilyen szarokat eszem
2016. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel ez mind felesleges, gyorsan felszívódó szénhidrát így igen, természetes. Tojásrántotta sok zöldséggel, valódi sonka főtt tojással, zabkása pici nádcukorral és fahéjjal,tojás-tortilla sok zöldséggel, túrókémmel, grillezett csirkemellel esetleg csirkemellsonkával vagy tonhallal föltekerve.. én ilyeneket szoktam enni reggelire és délig, egyig nem is éhezek meg
2016. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, hanem az ételekkel, amit eszel. ( Bár, más szemszögből, veled van a baj, hogy ilyen ipari hulladékokat eszel.)
2016. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tutia fehérlisztessel van a baj h ilyeneket eszek v betegség h ennyiszer megéhezem rövid időnként?
2016. márc. 18. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak 1 betegseged van a hulyeseg orankent megehezik az ember ennyi kajatol foleg hogy szar minosegu
2016. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Quatermain válasza:
100%
Az a baj, hogy ezek gyorskaják és nagyon sokat kell belőle megenned, hogy bírd vele délig. Gondolom tanulsz és ezeket viszed a suliba, én ezt teljesen megértem és hogy nem mész be egy ebédes műanyagedénnyel amibe otthoni főttétel van, de otthon azért eszel rendesen, nem? 1 db-ot? Csodálkozol? 1 db még tízórainak vagy uzsonnának is kevés, nem még reggelinek. Min. 3-4 db sajtos rúd az, amivel ki lehet bírni 2 óra erejéig. Teljesen normális, hogy ennyitől éhes leszel. 3 óránként egy ilyen ez meg egy ilyen az után én már éhen haltam volna..
2016. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hell-ikon ***** válasza:

Környezetem azt mondja rám, hogy nálam még veréb is többet eszik. Súlyomat tekintve igazuk is van. Hamar eltelek, nem tudok egyszerre sokat enni...


...de ez mennyiség (a minőségről már ne is beszéljünk)amit te ettél még nekem is kevés volna!!!

Egy sajtosrúd meg gyakorlatilag két kifli? És csodálkozol, hogy éhes vagy? Tömény szénhidrát valamivel kevesebb talán a zsír, fehérje meg a Holdon...

2016. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy betegség. Hogy ki mitől s mennyitől lakik jól, az eléggé változó, de ilyenektől elég logikus is megéhezni. Igazából azt nem értem, miért lakik egyáltalán jól az ember ilyennel, de mondom, erősen változó, hogy ez hogy van. Én pl. fél kiló kenyér vagy egy kiló sült krumpli után is éhes lennék, de nemcsak ezért eszem máshogy.

De speciel az 1300 kcal körüli ebédem után is megéhezem 3 órára :D De ha szénhidrátos, akkor jól se lakom vele. Míg a páromnak édesmindegy, hogy csokis-banános-mazsolás fehér rizs vagy sem, csak elég kalória legyen, 9 órán át nem éhezik meg utána.

De azért a gyors ch támogatni szokta a gyors megéhezést s persze ha keveset eszünk, az is.

2016. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt a szénhidrátmennyiséget teljes kiőrlésűből ennéd, mellé ugyanolyan mennyiségű fehérjét (szeletelt hús vagy tojás), ugyanannyi zöldséget és minél több zsiradékot (vaj vagy zsír) fogyasztanál, nem lennél olyan hamar éhes. Így felmegy a vércukrod az egekbe, aztán lezuhan, és 2-3 óra múlva meghalsz az éhségtől.

Azért megsúgom, még jobb lenne a pékáru nélkül, főleg, ha nem akarsz hízni.

2016. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!