Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú bikinit ajánlaná...

Milyen típusú bikinit ajánlanátok egy 17 éves lánynak, akinek nagyon kicsik a mellei, ellenben széles a csípője, a hasán van némi fölösleg, a combjai is vastagabbak, és rövidek a lábai?

Figyelt kérdés
Képeket is nyugodtan linkelhettek.:)

2016. máj. 3. 19:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10, nem tudom, hogy gúnyból írtad vagy sem, de én a szó szoros értelmében vett strandokat kifejezetten kerülöm, ha nagy ritkán voltam is, mindig elkaptam valami nyavalyát.

Érdekes, a Balatonon még sosem, oda szívesen járok, de idén úgy néz ki az is kimarad. Pedig összefuthattam volna a tökéletes #8-as válaszolóval.:DDD

2016. máj. 19. 11:16
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a te testalkatod nekem kifejezetten bejön, persze van, akinek nem, de ez ilyen :D Nyugodtan menj a strandra, ha van kedved, nyugodtan vegyél fel rövid nadrágot, van akinek tetszeni fog és van akinek nem. Az éretlen beszólogatós tuskókkal nem kell foglalkoznod.
2016. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12, kedves vagy! :)

Odáig már eljutottam, hogy rövidnadrágot nagy feszélyezve felveszek, bikinit is, ha a helyzet úgy kívánja, csak épp jól nem érzem magam benne.:)

Amúgy 47 kg vagyok, még mielőtt itt mindenki azt hinné, hogy emiatt problémázom, csak ugye a 150 cm-hez ez is több kb. 5 kg-mal az ideálisnál, ezért is tornázom rendszeresen és válogatom meg az étrendem!

2016. máj. 22. 01:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Magasdereku, hosszitott fekete alsot, fodros/mintas folsot, ami szivacsos. Nemreg errol irtam ujsagcikket, szoval meg frissek az emlekek. Ha gondolod irj, segitek valasztani, vagy kuldok kepeket.
2016. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10 vagyok.

nem gunyból írtam,ha úgy teszek akkor teszek idéző jelet,hogy jelezzem a dolgot.

am én sem járok strandra.

2016. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!