Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szeretitek mikor a...

Lányok szeretitek mikor a pasik megnéznek titeketvagy beszólnak, mikor csini egészruhában, magassarkúban vagytok?

Figyelt kérdés

Milyen sztorijaitok vannak,beszólás,baleset,bármi...

Milyen ruha volt rajtatok mikor történt valami...


2016. máj. 8. 10:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

Szánalmasak vagytok ti nők és buták. Az én hasonló kérdésemnél még dühítőnek és felháborítónak gondoltátok, ennél a kérdésnél meg tetszik, bejön ha beszólnak, megnéznek, kifejezik hogy tetszik az öltözéketek.

Nem is fog érdekelni hogy vagytok öltözve, ha egy udvarias bóktól is elmenekültük, ha nem egy szépfiú az.

De ha vmi baj, nehézségetek adódik, udvariasságot vártok, akkor is a jóképű paliktól várjátok csak.

2016. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-es! Én a hozzászólásodhoz csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ne a gyakoris közönségtől várd el az értelmes válaszokat, mert úgyis az egyik kérdésnél pozitív válaszokat kapsz, a másiknál pedig negatívat...
2016. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, gondolom, neked a csúnya, kövér lányok jönnek be, igaz?
2016. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
mit kell ezen kiakadni, kérdező? csak őszinte voltam. ha egy számomra helyes pasi néz meg, annak örülök, de attól még nem fogom a 'szoknyám feljebb húzni', ha meg egy csúnya, akkor annak nem örülök. gondolom te is annak örülnél, ha egy szép lánynak tetszenél (gondolom, nem szoktál) és nem egy kövér, igénytelen bányarémnek. ez az élet, ébredjetek fel, a 'tökéletes belsőtökkel' soha az életbe' nem fogtok bombázókat felszedni, mert ugye gondolom az elvárások a részetekről is megvannak..
2016. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Na álljatok már le! Miert néztek minden nőt r**ancnak??? Az előttem válaszolónak teljesen igaza van! Ha látod hogy bejössz egy bányarémnek, és egy szép csajnak is, akkor őszintén, melyikhez mennél oda??? Naugye hogy a széphez. Bármilyen elkeserítő ez nálunk, nőknél is így megy, h annak jobban örülünk ha egy helyes srác néz minket. Egyébként azért ezeket a lekezelő szövegeket befejezhetnétek, pl ez a szoknyafelhúzós elég erős volt, mert ebből kiindulva, üvt rólad, hogy minden csajt egy kis qurwának tartasz, így ne is csodálkozz, ha senki sem kíváncsi rád!
2016. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A szépség egy dolog, ha emberileg hülye, buta, akár nő, akár férfi. Ivarérett korban persze az emberek a szebb felé hajlanak, mert velük akarnak kielégülni, jobban esik ahogy előttem is írod, a bók, végig mérés szemmel.

És erre illő az a nőknél, hogy "Ha a jóképű pasi nézi meg az tetszik neki, ha a csúnya akkor ő megerőszakolja a szemével".

De ezt nem megerőszakolásként kellene felfogni, a nők bevallották, hogy egymás "lekőrözése" miatt öltöznek divatosabbnál divatosabban, vagy szexisnél szexisebben. De közben csak a jókinéző pasik elismerését fogadják, a nem jó kinézetűét meg megerőszakolásként veszik.

Persze a lotyóknak mindegy ki nézi őket, feltűnősködni akarnak, de nem kellene idegesnek lenni, ha egy átlagos pasinak bejöttök.

2016. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak, ki mondta hogy baj az, ha egy kevésbé jóképű srác néz meg? Mert szerintem ilyet senki sem irt, legalábbis én biztos hogy nem! (#15) ez hülyeség, hogy megerőszakolásnak vennénk, vagy akármi, csak annyi, hogy annak jobban örülünk ha olyan néz minket, aki nekünk is bejön, ennyi.
2016. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!