Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ruha esküvőre vendégként...

Fehér ruha esküvőre vendégként már nem gáz?

Figyelt kérdés

Mindenképpen overálban szeretnék menni, de csak fekete meg fehér van ami tetszene, és amúgy is csak ezt a két színt hordom. Tudom, hogy 21. század és ennek már nem kéne tabunak lenni, hiszen mindenki azt vesz fel amiben jól érzi magát és én nem érzem is jól magam színes ruhákban, de még az előző generációk szerint érdekelne, hogy szerintük sem illetlen-e. Ugye ez eleve nadrág és semmiben sem hasonlít az esküvői ruhához de még az általános vendégek ruháinál is egyszerűbb, azért mondanám, hogy szerintem elfogadható.

[link]

Így néz ki a ruha, 18 éves vagyok és nyáron lesz az esküvő:)


2016. máj. 12. 16:17
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

19: bézs, púderrózsaszín nagyon tetszene, már hónapok óta olyan színű ruhát keresek de nem találtam semmit, ami tetszene:( Egyébként ha nem ilyen kivágott fazonú lenne, de overál és rövid, akkor szerinted az rendben lenne?:) Tényleg semmiképp sem szeretnék szoknyában menni.

[link]

Nem teljesen ilyen szabásúra gondolok, de valami hasonlóra. Ez jó lenne? Mármint a szín természetesen nem.

2016. máj. 12. 17:12
 22/57 anonim ***** válasza:
25%

A fehérrel szerintem semmi gond, manapság már sok menyasszony se fehérben házasodik. Annyi, hogy nyilván egy abroncsos fehér nagyestélyit nem veszek fel esküvőre, mert az azért pofátlanság. De pl. egy fehér koktélruhával semmi baj.

Viszont ez a ruha, amit linkeltél, nagyon ízléstelen, abszolút nem esküvőre való szerintem. Nem a színe miatt, hanem a szabása borzalmas. Én nem örülnék neki, ha valaki ilyenben jelenne meg az esküvőmön.

2016. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
71%

és mondjuk egy ilyen naci? ehhez lehetne fehér blúzt, úgy már nem lenne túl fehér: [link]


amúgy ki az a szerencsétlen nyomorék, aki leszavazott, mikor írtam, hogy a fekete NEM esküvőre való? lol, kösse fel magát

2016. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
33%
17-es vagyok. Oké, akkor kvittek vagyuk. Szerinted ízléstelen amit linkeltem, szerintem meg az ízléstelen és prostis amit te linkeltél. Itt elsősorban nem a színével van a legnagyobb baj, bár azzal is.. hanem hogy amiket linkelsz, strandra, buliba jók, de esküvőre nem, hiszen alig takarják a feneked. Borzalmasak. És ha lesznek kicsit is konzervatívabb emberek a násznép között, mondjuk 40+ akkor igen csak kibeszélés, és megrökönyödés tárgya lennél.
2016. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Ez egész jó, bár nem vagyok benne biztos, hogy jól állna. Viszont h&m újságban volt egy szett ami még tetszett, de csak a blézert találtam meg hozzá. A rövidnadrágnak is ugyanolyan a színe, anyaga, magasított derekú, kicsit bő. Fehér pólóval az jó lenne?

[link] Mondjuk egy ilyennel.

Ez pedig a blézer.

[link]

2016. máj. 12. 17:27
 26/57 anonim ***** válasza:
akkor igen, ha a nadrág legalább a combod közepéig, vagy még az alá ér.
2016. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
17-es: Igen, azért kérdeztem meg a véleményeteket. Sosem voltam esküvőn, fogalmam sincs mit illik, alapvetően pedig hasonló ruhákban járok. De szerintem abban nincs semmi prostis ha valakin rövidnadrág van, mivel ez egy sima egyszerű rövidnadrág, ami ráadásul még nem is feszül.
2016. máj. 12. 17:30
 28/57 A kérdező kommentje:
Abban viszont biztos vagyok hogy a fiatalok közül rengetegen járnak miniszoknyába esküvőkre, a rövidnadrág pedig hasonló hosszúsággal bír.
2016. máj. 12. 17:32
 29/57 A kérdező kommentje:

[link]

itt van. Lehet a modellen nagyon rövid, de a modelleknek nagyon hosszú a lábuk, az enyém viszont nagyon rövid sajnos.

2016. máj. 12. 17:36
 30/57 anonim ***** válasza:
52%
kérdező, nem, a fiatal lányok nem járnak rendszeresen miniszoknyában esküvőre, mivel ez egy fontos esemény, és megtisztelik az ifjú párt azzal, hogy nem öltöznek túl hivalkodóan. Fiatalok körében általában combközépig vagy térdig érő ruha a leggyakoribb, blézerrel vagy boleróval. Először tudatosítanod kell magadban, hogy az esküvő nem egy buli, ahol ki kell pakolnod amid van. Javaslom nézz youetubon magyar esküvős videókat, onnan tudsz informálódni.
2016. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!