Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ruha esküvőre vendégként...

Fehér ruha esküvőre vendégként már nem gáz?

Figyelt kérdés

Mindenképpen overálban szeretnék menni, de csak fekete meg fehér van ami tetszene, és amúgy is csak ezt a két színt hordom. Tudom, hogy 21. század és ennek már nem kéne tabunak lenni, hiszen mindenki azt vesz fel amiben jól érzi magát és én nem érzem is jól magam színes ruhákban, de még az előző generációk szerint érdekelne, hogy szerintük sem illetlen-e. Ugye ez eleve nadrág és semmiben sem hasonlít az esküvői ruhához de még az általános vendégek ruháinál is egyszerűbb, azért mondanám, hogy szerintem elfogadható.

[link]

Így néz ki a ruha, 18 éves vagyok és nyáron lesz az esküvő:)


2016. máj. 12. 16:17
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

Első, overál miért nem való esküvőre? Ezeket kifejezetten ünnepi alkalmakra tervezik, az ilyen szabásúakat. Szoknyát pedig biztosan nem veszek fel. Akkor menjek farmerban?

Kedves második, mégis miért közönséges? Mert nem csüngnek rajta ízléstelen giccses díszek? Szerintem sokkal ízlésesebben, igénysebben néz ki egy ember, ha letisztult, egyszerűbb ruhákat vesz fel.

4.-nek: amiket linkeltél tetszenek is, de nekem pont a fekete lenne inkább olyan, ami olyan gyászos, nem esküvőre való.. Nem tudom. Plusz a fekete, hosszúban megsülnék.:(

5.: szoknyát nem fogok felvenni, akkor miben menjek? Egyébként meg nem lóg ki a rövidnadrágból a segge senkinek ebből, mert nem olyan a szabása, mint ahogy láthatod.

2016. máj. 12. 16:45
 12/57 anonim ***** válasza:
84%
Templomi szertartás esetén térdig érő szoknya és fedett váll kell. Fedni a vállat persze egy blézerrel is lehet, de rövidnadrág, comb középig érő miniszoknya illetlen.
2016. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy pro..stis ruha, akár tetszik, akár nem. Elegáns ez persze a hétvégi diszkóba, de nem egy esküvőre, te szerencsétlen! Vannak alkalmak, amelyekre nem öltözünk úgy, hogy kilóg a combunk meg a hasunk a ruhából. hanem rendes ruhát veszünk fel.

Persze vehetsz fel nadrágkosztümöt is, meg hosszú ovarált is, de ezt a strandruhát nem illik felvenni esküvőre, templomi szertartásnál meg végképp sutyerák viselet volna. Alkalom és alkalom között is van különbség, elég buta vagy, hogy nem bírod felfogni.

2016. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

Pont olyan akarja megmondani, hogy mi illik és mi nem, aki így beszél mással mikor segítséget kér? Elég nyomorult életed lehet ha az tesz boldoggá, hogy másokat alázol:) Értelmiségi szint az megvan.

Más kulturált módon el tudta mondani a véleményét, te miért vagy ilyen tirpák?

2016. máj. 12. 16:55
 15/57 anonim ***** válasza:
93%

"Kedves második, mégis miért közönséges?"


- Mert kilóg belőle mindened, aminek nem kéne egy ilyen alkalmon: combod, hasad. Ha a vállad meg a dekoltázsod ki is teszed, a combodat meg a hasadat nem kéne. Van egy szintű anyaghiány, ami mindenképpen közönséges lesz. Alapszabály más alkalomnál is: vagy comb vagy dekoltázs. Ha rövid a szoknya, legyen zárt a dekoltázs, ha kint van a dekoltázs, legyen a szoknya minimum térdig érő, egyébként rib..cos.

Egy esküvőn ez fokozottan igaz, hogy nem öltözünk kihívóan, k..vásan.

2016. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kulturált emberek válaszait, akkor a fehérről mindenképpen lemondok. Egyébként púderrózsaszínű nagyon tetszene, de sajnos nem találtam eddig:(
2016. máj. 12. 16:59
 17/57 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, ha szerinted az általad linkelt ruha ízléses és letisztult, akkor komoly bajok vannak az ízléseddel. Ilyen ruhát a könnyűvérű lányok hordanak, ki van belőle mindened. Ruhánál alapszabály, ha szexi akarsz lenni, csak egy féle felület maradjon szabadon, tehát vagy láb, vagy dekoltázs, vagy vállak és kar, mert ha több, akkor közönségessé válik az összhatás.


ez esetleg? persze nem feketében vagy fehérben, hanem mondjuk sötétkékben, királykékben...

[link]

2016. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Idáig senki nem támogatta az ötletet. Szerintem kezdhetsz gyanakodni, hogy tényleg nem jó ötlet és te gondolod rosszul.
2016. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én semmiképp nem mennék ebben a ruhában. Nem írtad, hogy lesz-e templomi szertartás, de ha lesz akkor nem felel meg majd az illemszabályoknak, és csak kínosan érzem majd magad. Vegyél fel mondjuk bézst, vagy valamilyen földszínt, esetleg Szürke, sötétkéket, méregzöldet,ami ezekre az árnyalatokra hajaz. Ezt a kivágott fazonú hanyagold, mert ez szerintem mégcsak nem is elegáns.
2016. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

17: én ezt a ruhát nagyon ízléstelennek találom:(

18: Nem gondolom rosszul, pont azért kérdeztem meg más véleményét is, hogy lehet-e a fehér, mert nem voltam benne biztos.


Egyébként pedig nem templomi lesz.

2016. máj. 12. 17:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!