Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ruha esküvőre vendégként...

Fehér ruha esküvőre vendégként már nem gáz?

Figyelt kérdés

Mindenképpen overálban szeretnék menni, de csak fekete meg fehér van ami tetszene, és amúgy is csak ezt a két színt hordom. Tudom, hogy 21. század és ennek már nem kéne tabunak lenni, hiszen mindenki azt vesz fel amiben jól érzi magát és én nem érzem is jól magam színes ruhákban, de még az előző generációk szerint érdekelne, hogy szerintük sem illetlen-e. Ugye ez eleve nadrág és semmiben sem hasonlít az esküvői ruhához de még az általános vendégek ruháinál is egyszerűbb, azért mondanám, hogy szerintem elfogadható.

[link]

Így néz ki a ruha, 18 éves vagyok és nyáron lesz az esküvő:)


2016. máj. 12. 16:17
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
na egy ilyen nadrág jó lenne, ha picit rövidebbek a lábaid akkor a hossza se lesz gáz.
2016. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Nem az a célom hogy kipakoljam mindenem. Főleg hogy szerintem abban va valakinek látszik a lába semmi nincsen. Túl szexista vagy. De mivel magassarkút nem hordok, a lábaim pedig rövidek, teljesen nevetségesen nézek ki térdig érő szoknyában/nadrágban. Összenyomja az alakom.
2016. máj. 12. 17:41
 33/57 anonim ***** válasza:
60%
mondjuk, ha rövid a lábad, akkor a rövidnadrág lapos talpúval semennyire sem előnyös:D pláne nem az eredetileg linkelt overál. amúgy túlsúlyod van? mert ha igen, akkor tényleg ne erőltesd ezt a short dolgot..
2016. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
51 kg vagyok és 167 cm, szóval szerintem nem vagyok kövér
2016. máj. 12. 17:47
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
igen, semmi sincs abban ha valakinek látszik a lába. DE nem mindegy hogy milyen laklomkor, és hogy mennyi látszik. Mert egy sima buliban engem nem zavar a fenék alá érő sort és szoknya, hordja akinek az tetszik és alakja is van hozzá, de egy ilyen rendezvényen, étteremben,templomban, színházban megvannak a szabályok az öltözködést illetően. Nálunk pl nagyon rövid szoknyában be se engednek a templomba. Komolyan.. És nem vagyok szexista, hasonló korú lány vagyok mint te, se voltam már pár esküvőn, egyszerűtől a flancosig, tehát volt már rajtam egyszerű nyári ruhától az estélyiig.
2016. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
alkalomhoz
2016. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Megnéztem pár videót, kb mindenki miniruhákban van aki 20-30 között van. H&m besorolása szerint is ezek miniruhák.
2016. máj. 12. 17:56
 38/57 anonim ***** válasza:
51%

Lényegtelen, milyenek a lábaid, és milyen magas sarkú cipőt hordasz. A rövidnadrágot esküvőre felejtsd el, 18 éves lány nem mehet esküvőre rövid nadrágban, maximum 8 év alatti kifiúnak megengedett az ilyesmi.


Az esküvő fokozottan elegáns ünnepség. Az ifjú pár esti öltözéket visel, a menyasszony fehér estélyit, a vőlegény szmokingot, a vendégeknek is illik ennek megfelelően öltözni. A legminimumabb egy férfi számára az öltöny, nyakkendő, hosszú ujjú ing, egy nő számára pedig a kosztüm elegáns blúzzal vagy a koktélruha mindenképpen elegáns cipővel vagy szandállal.


Ez a nap nem rólad szól, hanem az ifjú párról. Ha rövid a lábad az eseményhez illő ruhában aznap, ki fogod bírni, nem te vagy a középpontban, majd máskor felveszed a rövidnadrágodat. Aznap nem lehet.


Ha nadrágot viselsz, az kizárólag nagyon elegáns hosszúnadrág lehet, ha overált, az is csak hosszú lehet. Szoknyából vehetsz fel térdig érőt, vagy kicsivel térd fölött érőt, de combközépig érőt semmiképpen.


És a hasad sem lehet kint a ruhából semmiképp.


Itt egy csinos, elegáns nadrág, hozzá csinos blúz, de az én ízlésem szerint csak éppen elmegy, kicsit ez is alulöltözött: [link]



Overálból ilyesmit tudnék elképzelni talán, ez igazán elegáns, alkalmi darab a gyöngyökkel. Ha ilyet viselsz, biztosan nem leszel tucat valaki a lagziban:


[link]

2016. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Utolsó: nézz esküvői videókat, legtöbben combközépig érő szoknyában szaladgálnak benne.
2016. máj. 12. 18:03
 40/57 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy a H&M ezt miniruhának nevezi, nem mérvadó, mert nem a H&M-hez mégy buliba. A vendégek szerint a rövidgatya az rövidgatya marad továbbra is, ami egy 18 éves lány esetében strandra, diszkóba meg a Balaton Soundra való, és nem esküvőre.
2016. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!