Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ruha esküvőre vendégként...

Fehér ruha esküvőre vendégként már nem gáz?

Figyelt kérdés

Mindenképpen overálban szeretnék menni, de csak fekete meg fehér van ami tetszene, és amúgy is csak ezt a két színt hordom. Tudom, hogy 21. század és ennek már nem kéne tabunak lenni, hiszen mindenki azt vesz fel amiben jól érzi magát és én nem érzem is jól magam színes ruhákban, de még az előző generációk szerint érdekelne, hogy szerintük sem illetlen-e. Ugye ez eleve nadrág és semmiben sem hasonlít az esküvői ruhához de még az általános vendégek ruháinál is egyszerűbb, azért mondanám, hogy szerintem elfogadható.

[link]

Így néz ki a ruha, 18 éves vagyok és nyáron lesz az esküvő:)


2016. máj. 12. 16:17
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
24%

Exem és én is teljesen feketében voltunk unokatestvérem esküvőjén. Senkit sem érdekelt, az ifjú párt sem..

A hétköznapokban is kizárólag feketét hordok, egyik dress code meg maradi szokás sem fogja ezt felülírni. Nem értem miert kell ilyen szigorúan venni pár régi "szabályt". Persze tudom, márványba van vésve és aki megszegi azt elviszi a TEK. Az emberek túl sokat foglalkoznak feleslegesen a másikkal.

2016. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem miert kell ilyen szigorúan venni pár régi "szabályt".


-Mondjuk, mert ez nem régi szabály, hanem ugyanolyan most is létező szabály, mint hogy a nőknek előre köszönünk, és hogy nem köpünk az asztalra.

2016. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
64%

jaj annyira bírom az ilyen nagyon "egyedi", magukat szuperkülönlegesnek gondoló embereket, akik csak feketét halandóak felvenni mert olyan dárkok. lol

remélem valami 14 éves épp lázadó korszakát élő tini vagy, mert akkor még megbocsátható, egyébként meg:DDDDDDDD

2016. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
9%
24 vagyok.. És távol állnak tőlem a társadalmi konvenciók. Csupán ennyi. Ezt ugyanúgy illene tiszteletben tartani, mint az etikett, protokoll szabalyokat. Persze a nagy polkorrekt "fogadjunk el mindent" divat most olybá tűnik nem érvényes:d
2016. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Szia! A második ruha amit linkeltél, fazonban szerintem jó, de a színe törtfehér(?) vagy drapp, ami szerintem míg mindig nem felel meg az alkalomnak. Egyébként a meghívón nincs dresszkód? Creative blacktie, blacktie, etc.? :)
2016. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
Ha szerinted megfelel ez a ruha esküvőre akkor veled gondok vannak...
2016. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:

Ez az overál iszonyatosan közönséges. Nemhogy esküvőre, de hétköznapi alkalomra is közönséges.


A fehér pedig tilos.


A legújabb divat szerint a fiúk is szoknyát hordanak és magasabb sarkú cipőt. Szóval a divatáruházak sem tudják, mit illik és mit nem.


Válasz len anyagú vagy más szövetet. Maradhat az overál, ha olyan széles a szára, mintha szoknya lenne.

2021. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!