Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ruha esküvőre vendégként...

Fehér ruha esküvőre vendégként már nem gáz?

Figyelt kérdés

Mindenképpen overálban szeretnék menni, de csak fekete meg fehér van ami tetszene, és amúgy is csak ezt a két színt hordom. Tudom, hogy 21. század és ennek már nem kéne tabunak lenni, hiszen mindenki azt vesz fel amiben jól érzi magát és én nem érzem is jól magam színes ruhákban, de még az előző generációk szerint érdekelne, hogy szerintük sem illetlen-e. Ugye ez eleve nadrág és semmiben sem hasonlít az esküvői ruhához de még az általános vendégek ruháinál is egyszerűbb, azért mondanám, hogy szerintem elfogadható.

[link]

Így néz ki a ruha, 18 éves vagyok és nyáron lesz az esküvő:)


2016. máj. 12. 16:17
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
69%
De, még mindig gáz. A fehér a menyasszonyé. Ez az overál pedig abszolút nem való esküvőre.
2016. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
69%
Ez a képen ritka közönséges. És fehérben se illik menni.
2016. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
82%

Ez a ruha nem való esküvőre és a fehér szín még mindig illetlen és az is marad. Nem azért mert nem szokás meg ezt diktálja a hagyomány, hanem mert egy esküvőn a fehérnek megkülönböztető színe és jelentése van. Azt jelenti, hogy ez a nő a menyasszony és nem más.

Keress valami mást szerintem, mert ez minden szempontból problémás.

2016. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
88%

Ja és ha csak feketét meg fehéret hordasz, akkor válassz inkább fekete overált. De lehetőleg olyat, ami nem mini.

Inkább valami ilyet:

[link]

[link]

2016. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
73%

Ez két okból is ultragáz esküvőre


1. A fehér a menyasszony ruhájának a színe, az esküvő az ő nagy napja, a vendégtől elvárható, hogy megtisztelje azzal, hogy nem viseli ezt a színt. Ha ezt viseled, akkor egy ritka nagy su..ttyó vagy a menyasszonnyal szemben. A tiszta fekete is illetlen egy esküvőn egyébként. Ha nem tudsz illően felöltözni, vagy nem vagy hajladó, akkor maradj otthon.


2. Ez a ruha pro..stiknak való, nem elegáns alkalomra. Nem tudom, lesz-e templomi szertartás, de ha igen, ebben be sem engednének egy normális templomba. Keress valami rendes ruhát, amiből nem lóg ki a se..gged, melled stb.


Persze, ha azt akarod, hogy anyádék szégyenkezzenek miattad, hogy mekkora ri..bancnak öltöztél az esküvőn, és mindenki hülyének nézzen, akkor viseld csak ezt a strandra való vackot.

2016. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
utolsó kettő valóban elmegy esküvőre, nekem tetszenek
2016. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 4-es linkelt első az csodaszép.

Hiába 21. század, meg bla-bla, de nem illik fehérben menni esküvőre. Amúgy meg ha mondjuk ez a cucc nem fehér lenne, hanem lila, akkor is gáz lenne egy esküvőre.

Kicsit visszafogottabb kellene.

2016. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

hát én ezt tuti nem venném fel esküvőre, ez a cucc inkább buliba való. a fehér meg a menyasszony színe, itt nem maradiságról van szó, egyszerűen vannak helyzetek, amikor bizonyos megjelenés nem oké, vizsgázni se mész el farmershortban (remélem. bár ez után a kérdés után..)


akkor már inkább egy ilyen: [link]

[link]


de a legjobb hosszúnadrágos overál lenne,, csak arról nem találtam képet

2016. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
52%
Tiszta feketében sem illik esküvőre menni - sorry. Hiába szépek ezek az overálok, esküvőre nem való a fekete sem :( Sötétkék már elmenne, vagy sötétlila, de feketében ugyanúgy nem illik menni, mint fehérben. Vagy ha feketét vesz valaki, akkor fel kell javítani színes kiegészítőkkel, hogy vidám legyen.
2016. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
51%
amiket korábban linkeltek azok jók fazonra, de feketében se illik esküvőre menni. meg pirosban sem. ezenkívül bármit választhatsz..
2016. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!