Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mivel dobhatnám...

Szerintetek mivel dobhatnám fel? Milyen legyen a hajam/sminkem?

Figyelt kérdés
Megyek ma discoba.. veszek fel egy fehér edzőcipőt, világos farmert és fehér pólót. Mivel dobhatnám fel?
2010. ápr. 10. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég visszafogott ruha, úgyhogy a sminket lehet kicsit erősebb, de azért ne vidd túlzásba (ami neked jól áll, egy kis spirál, szájfény...). A hajad nem tudom milyen, esetleg göndörítsd be, vagy legyen hullámos. És esetleg valami feltűnőbb fülbevalót, nyakláncot tehetsz.
2010. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez így kicsit kevés, ahhoz, hogy tudjunk mondani tippeket..légyszi kicsit bővebben:) (milyen a hajad,és a póló egy sima rövid fehér vagy hosszított,féloldas stb) köszi!
2010. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felvehetsz egy csomó karkötőt, mondjuk a kék, fekete, pink vagy bármelyik szín árnyalatait.De lehetnek csupa színesek is.A hajadat ha hosszú és egyenes akkor a frufrudat vagy ha nicns frufrud akkor előöl középen a hajadat tupírozd fel és csatold oda egy-két hajad színéhez hasonló színű hullámcsattal.Kibontva is hagyhatod a hajad vagy megkötőd a fejtetőtől kb. 5cm-rel lejjebb copfba.

Be is göndörítheted és akkor is felcstolhatod oylan púposana frufru-d, mint írtam.Vagy aha göndör a hajad nem is kell göndöríts.Ha van frufrud akkor az is jó ha azt hagyod és a hajadat fenn megkötőd, mitn az első összeálíításnál írtam.

Szerintem a sminked legyen fekete.Fekete tus vagy szemcerka felül, vagy ha nagy szemeid vannak akkro alul-felül, ha kisebbek, akkor a szemzugban lehet fehér szemcerkázni, de akkor a feketét hagyd alul, mert az kicsinyíti a szemed.Szempillaspirál, egy kis pirosító(és piros rúzst használok erre:D).Ha vmiylen felkötőtt hajat váalsztottál akkor egy szép, avgy lógós fülbevaló, vagy egy sima fél-1cm átmérőjű színes kövecske is jól néz ki:)

15L

2010. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hosszú barna hajam van, egyenes !

köszike az eddigi tippeket !

nagy karika fülbevaló jöhet ?

ruháim: fehér Ed hardy-s póló, szép mintával.

világos farmer tele van díszekkel amnesia-s !

+ akkor a fehér sportcipő amin 2 szívecske !

2010. ápr. 10. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
a hajadat szerintem megcsinálhatnád úgy, hogy a homlokodnál veszel előre pár tincset és azt hátra tűzöd a fejtetőn, tehát, hogy ilyen "puklis" legyen:) az úgyis divat és sok mindenkinek jól áll! a sminked, meg az első válaszolónak igaza van, hogy elég egyszerű a ruhád, ezért a smink legyen erős...alapozó,pirosító, szájfény vagy rúzs(melyiket szereted jobban)szemceruza, tus a felső szemhéjad tövébe,spirál..és csillogó szemhéjfesték sem ártana szerintem, vagy ha van hozzá passzoló színű spirálod!:) és használj "nagy"feltűnő kiegészítőket..a karika fülbevaló az jó ötlet!Érezd jól magad!:)
2010. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, egyébként a 2. válaszoló voltam!:)
2010. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!