Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ebben a ruhában...

Szerintetek ebben a ruhában lehet esküvőre menni? A színe miatt kérdezem csak, a fazon tetszik, de feketét szeretnék. Vagy felejtős?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 25. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a púderszínű jobb lenne :)
2016. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem lehet benne esküvőre menni, és inkább a fekete legyen, mint a fehér. Bár szerintem is szörnyen ronda (23 vagyok), de a lényeg, hogy neked tetsszen.
2016. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Feketében nyugodtan mehetsz, fehérben nem illik. Tavaly nyáron több esküvőn is voltam, rengetegen voltak feketében, szóval ez a szabály már elavult eléggé.
2016. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem simán lehet menni feketében, én is voltam már és mások is.

Őszintén szólva ezt a ruhát RAJTAD kellene látnni, hogy hogyan áll.

Rajtam nem állna jól az tuti, pedig átlagos alakom van.

Meg az anyaga is lutri, én a helyedben nem rendelgetnék ruhát, hanem elmennék a 2 szép lábamon shoppingolni.

35 N

2016. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Hasznosak voltak akkor is, ha nem egyezik az ízlésünk! (nem pontoztam le senkit...)
2016. máj. 25. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!