Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányként férfi pólók?

Lányként férfi pólók?

Figyelt kérdés

Jobban szeretem az egyszínű,nem túl nagy kivágású pólókat,és a h&m férfi részlegén elég sokat találtam,ami nekem tetsző.

[link]

A fekete,fehér,és sötétkék felsők nagyon bejönnek.

Mennyire lenne gáz ezt viselni,valamint látszik rajta,hogy férfi póló?mármint nagyon szembe tűnő


2016. máj. 27. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

10: Nem igaz. Az ilyen sima pólók nincsenek szűkítve, karcsúsítva nőknél sem. Ilyenek vannak nőiben is.

És persze még ezer más forma is.

De pont ugyanez a klasszikus póló megtalálható nőiben is.

2016. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

Akkor en kerek elnezest nyilvan en vagyok a buta tudatlan es mivel no a kerdezo ezert nekik mindeg igazuk van es kell adni megha ...

De mondom nyilvan en es az arufeltoltok akik ezt ferfinek itelik mi tevedunk!

2016. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

12: Ez férfi, igen! De van ugyanilyen formájú női póló is!

Csak nőiben van még sok más forma, fazon is.

De ez a fazon lehet női is és férfi is.

Nem vagyok árufeltöltő, de ruházati boltban dolgoztam :)

És én is emlékszem még gyerekkoromból, amikor nem volt ennyi féle ruha, hogy tök ugyanolyan pólók voltak, mindenféle színben, fiúnak is, lánynak is.

Persze az autóst a fiú húzta fel, a cicásat a lány. De a sima egyszínűknél nem volt különbség.

2016. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!