Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért nem viseltek...

Lányok ti miért nem viseltek ilyen melegben szoknyát nadrág helyett?

Figyelt kérdés
Nem kényelmesebb felvenni,levenni? Meg sokkal jobban szellőzik és nem izzad úgy be a szoknya alatti régió Én szerintem.

2016. máj. 29. 12:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%

A szoknyához muszáj a csini szandál, a rövidnadrághoz jó a túraszandál, nálam ez a legfőbb ok. Sajnos idén két új szandit is vettem amik hosszú távon nem kényelmesek. Emiatt harmadikra már nincs pénz.


Amúgy semmivel sem kényelmesebb a szoknya. Ha rövidebb, akkor problémás leülni benne, ha hosszabb akkor befújja a szél a lábam közé, van hogy csúszkál, csavarodik stb. Semmivel sem melegebb egy jó anyagú sort.

2016. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
3%
Azért nem viselnek szoknyát, mert az nem elég modern, nem elég szabad, nem elég egyenlőségpárti.
2016. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Én hárem nadrágokat hordok 40+ fokban is, kellemesebb, amikor az anyag "simogatja" a lábaimat, mint amikor leülök egy rövid szoknyában pl a buszra, és minden sz*r ráragad. Szerintem.

Ezekre gondolok: [link]

2016. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
+ ez: [link]
2016. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

13-14: ezek tök jók.


Sortból rövidebbet lehet felvenni mint szoknyából (és most nem a p..anacira gondolok), meg igazán izzadós időben nem kellemes ha az ember lábán folyik a veríték.

2016. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Utálom a lábaimat.
2016. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha iszonyat meleg van, és nem szoknya van rajtam, annak két oka lehet:

1. Nem szőrtelen a lábam, vagy épp közvetlen szőrtelenítés után vagyok és undorítóan pöttyös.

2. Nincs már tiszta szoknyám.

3. Olyan helyre megyek, ahová nem illik rövid szoknyát húzni.

2016. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

Sok sok oka van.

1. A rövidnadrág sokkal kényelmesebb, nem kell úgy odafigyelni hogy ülök le, hogy hajolok le stb.

2. Ha szoknyát hordok, akkor csak minit szoktam (hosszabb nem áll jól) az alá meg általában felveszek egy passzos sztreccses pamut rövidnadrágot, az első pontban említett okok miatt...így pedig már nem is szellőzik jobban, mint a rövidnadrág.

3. A szoknyához általában ki kell öltözni, nem vehetek fel hozzá kényelmes cipőt, magassarkú, csini szandál kell hozzá.

2016. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell odafigyelni, hogy hogy ülök le, hogy kelek fel, hogy hajolok le, hogy biciklizek..

A p*csa mutogatós rövidnadrágokat is kerülöm, akárcsak a miniszoknyákat. Szoknya akkor csúszik be, ha olyan helyre megyek, hogy az kelljen. Amúgy is a nadrágokat szeretem jobban.

A másik.. már ne haragudj, de neked nem mindegy, hogy másnak milyen a combja?

Van akinek azért vastagabb, mert neki úgy jó, van akinek betegség okozza, és van olyan is, akinek ilyenek a génjei!

Hamarabb tudnék megtanulni a plafonon járni fejjel lefelé, minthogy a génjeimen változtatni tudnék..

2016. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
17%

én még télen is szoknyát/ruhát hordok. Nyáron pláne. nagyon ritkán veszek fel hosszú nadrágot.

én sem értem, mostanában mi ez a nadrágmánia.

2016. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!