Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen melltartót...

Hol lehet ilyen melltartót venni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

75D-s méretben hol lehet olyan melltartót venni, aminek nem túl vékony az anyaga, tehát ha fázok egyáltalán nem látszik át, de semmiképpen sem push up-os? Ami még fontos lenne, hogy max 4000ft-ért.. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

13/L



2016. máj. 31. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Google > szivacsos melltartók

És miért a "tanárok, iskolatársak" kategóriába írtad?

2016. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gugli a barátod.
2016. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ebben az árkategóriában inkább olyan ruhaboltokban keresgélj, ahol van fehérneműrészleg

pl. h&m, takko (én itt szoktam találni néha egész jókat), new yorker, c&a

2016. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem vennék ekkora mellekre csak márkás melltartót, pl. Triumph. Tudom, hogy nem fér bele a 4 ezerbe, talán csak ha outletben veszed, vagy komoly akcióban, de érdemes rá beruházni, mert a 3 ezert forintos HM-es, tescós, New Yorkeres darabokban a szivacs hamar eldeformálódik, és csúnyák lesznek.
2016. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :)
2016. máj. 31. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
A h&mes melltartokat tenyleg hanyagold. En vettem egyet 6 ezerert,de felul mar el is deformalodott,illetve ujabban mindig kijon a pantja. Menj markasabb uzletbe,jobban megeri venni egy 8 ezer forintosat,ami kb egy evig birja,mint minden masodik honapban 3-4 ezerert.
2016. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem a h&m-es melltartóim is jól bírják.
2016. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A H&M-es valamivel talán jobb, mint a tescós és a New Yorkeres, de egyik sem az igazi. Nem bírják jól a mosást, kijönnek szálak, bomlik a bugyik széle stb.


Igazából a fehérnemű boltból származó fehérneműk a jobbak. Drágábbak kétszer-háromszor is, de nem kétszer-háromszor tartósabbak. Egy Triumphot nagyon nehéz szétnyúzni, a csipkebugyik, melltartók több száz mosás után is olyanok, mint új korukban - nálam legalábbis.

2016. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Marks&Spencer, Tesco.
2016. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!