Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandál zoknival vagy mezítláb...

Szandál zoknival vagy mezítláb? (zokni nélkül)

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
#10 Én meg szólok, mindenki úgy jár ahogy akar, semmi közöd aki zoknit/harisnyát hord hozzá.
2016. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%

Érdekes, hogy a többség itt vinnyog, hogy nem szabad zoknival, bezzeg amikor a fiúkon lévő tapinaciról van szó, akkor megy a duma ezerrel és azokat lehurrogják, akik szerint bzis.

Szóval elég nagy a közös halmaz azokból, akik szerint szandálnál vannak szabályok, csirkelábnál meg nincsenek.

2016. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én eleve szandált sem vennék fel
2016. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szabad zoknival felvenni, persze, hogy szabad, nem tiltja semmiféle törvény, csak éppen hülyén néz ki és teljesen értelmetlen. De mindenki úgy csinál majmot magából, ahogy neki tetszik.


Ha fázik az ember lába, akkor zárt cipőt húz. Ha melege van és nyitott lábbelit (szandált, papucsot) vesz fel, akkor meg minek a zokni???? Ezt magyarázza már el egyszer valaki.

2016. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
#11 hú de agresszív vagy! igen, úgy jársz, ahogy akarsz, én meg kiröhögöm a zokni-szandálodat, ha akarom:D ennyi.
2016. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
mert aki nem szandál-zoknit hord, ez csak 'rohasztani' tudja a lábát, mi?:D szerintem inkább te vagy értelmi fogyi
2016. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A ti logikátok szerint rohasztja, mert azzal jöttök, hogy meleg időbe szandál, papucs való. De akkor sok cipőbe aszalódó, bűzölgő, gombásodó lábúak nem ízléstelen, értelmetlen?
2016. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

14-es

Pont azért, amiért a felső ruhánál sem csak a nagykabát, meg a trikó fokozat létezik.

És a reggel 12 fok, du 26, az most meleg vagy hideg?

2016. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mezítláb!
2020. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!