Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez már cikinek számít?

Ez már cikinek számít?

Figyelt kérdés
Pár éve vettem egy félvállas angol zászlós ruhát. Utána nagyon felkapták, sok helyen lehetett kapni, így már kb 2 éve nem is volt rajtam, mert nem szeretem, ha minden második aki szembejön ugyanolyat visel. Most viszont már eléggé lecsengett ez a hullám. Szerintetek ciki lenne már viselni? Nekem tetszik, de nem akarom hogy azt gondolják, mint a Fila táska és keki kabát egyéniségekről.

2016. jún. 30. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ciki egy másik ország zászlóját viselni. szerinted egy angol mikor venne fel magyar zászlós ruhát? lol
2016. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de elég érdekes ez a felfogás.

Amikor divat volt azért nem hordtad. Most nem divat, azért nem hordod mert ciki.

Én azt mondom, igen ciki... de már akkor is az volt, amikor divatban volt. Csak akkor nem néztek ki a tömegből.

Egyébként meg mit számít, hogy mi divat meg mi nem divat? Vedd fel azt, ami tetszik.

Képzeld engem sem érdekel a divat és én sem szeretem azt hordani, amit az utcán minden második ember, de ha éppen megtetszik egy ilyen darab, akkor nyugodtan megveszem és hordom. Mert elég ha én tudom, hogy nem azért hordom, mert DIVAT.

2016. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval: már akkor is ciki volt, amikor megvetted. De ha neked annyira tetszik, akkor vedd fel nyugodtan. Miért érdekel idegenek véleménye?
2016. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amikor én megvettem (mert tetszett) akkor még nem volt annyira gyakori a viselők száma. Ha tudom akkor, hogy pár hónapon belül tömegcuccnak számít, akkor lehet meg sem veszem inkább.

A divat meg egyébként ismétli magát, tavaly/ tvaly előtt még retro meg gáz lett volna egy vállra húzható felső, most meg azt hordja mindenki.

Ez egy kérdezős oldal, szerintem itt nem az a lényeg, hogy engem miért érdekel valami. ;)

2016. jún. 30. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha divatőrült vagy, aki tömegbe akar olvadni, igen, ciki. De mivel azt veszem le, hogy pont ezt nem akartál, ezért nyugodt szívvel vedd fel, én amerikai zászlósat vetettem egyszer, nem tudom, divat volt- e, ilyenekkel nem foglalkozom, bár alapjáraton shoppingmániás vagyok és divatőrült, de engeme a divattöri érdekel. Na, de ez egy más téma. Kérdésedre válaszolva: nem, egyáltalán nem ciki.
2016. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!