Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hungarista cuccokba szeretek...

Hungarista cuccokba szeretek járni, de a szüleim nem örülnek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 23:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Én sem örülök neki. Ne járj?
2008. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
27%
jah én sem
2008. szept. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Hallgass a szüleidre, ők azok akik sose akarnának neked rosszat. szerintem sem kéne hordanod. engem nem zavar ha valaki hordja, csak nem értek vele egyet, mert ma már más vetülete van ennek az egésznek.
2008. szept. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha tényleg hungarista vagy, ne érdekeljen mások véleménye. Hisz ők "kiállnak magukért és a hazáért", nem? Akkor fel a cuccokkal és ne érdekeljen más...
2008. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az utolsó válaszolóval.Ha neked tetszenek a hungarista cuccok és te magad is vagy akkor nyugottan járj úgy, és ne érdekeljen mások véleménye.Szerintem tök jó "különcenek" lenni, én imádom amikor látom mások, főleg a plázacicák reakcióját:)(igaz én nem hungarista vagyok).Tudom a szülők az ilyet nehezen fogadják, de majd csak egy idő után megbarátkoznak vele, mondjuk nincs más választásuk:(legalábbis nálam így volt)
2008. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Miért lettek lepontozva azok akik kiálltak mellette? Én is azt mondom ha nagyon tetszik vedd fel, de beszéld meg a szüleiddel, mondd meg nekik hogy neked ez fontos stb.
2008. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Az én szüleim sem örülnek azért, mert folyton bakancsot, terepnadrágot, fekete vagy feliratos vagy grafikás pólót meg bomberkabátot hordok. De:

-olcsóbb mint a bevásárlóközpontokban kapható ruhák

-strapabíróbbak

-és ha tetszik, akkor miért ne hordanád?


17/F

2009. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem a ruha teszi az embert, én is hungarista vagyok és átlagos ruhákban járok. Ja és a skinhead divat nem hungarista. Olyan hogy hungarista cuccok, nincs is. Olvasd el a MNA kódexet és megtudod hogyan kell viselkedni egy hungaristának! Egyébként pár éve még én is skinhead meg nemzeti cuccokban járkáltam, de a szüleimet kevésbé érdekelte.
2009. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Enyémek sem, de én úgy járok. Úgysem tudják megakadályozni, pl a bakancsot is megtiltották, de vettem.:D
2009. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
hú a kis lázadók...belőlük lesz az alkoholista szakmunkás réteg krémje
2009. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!