Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hungarista cuccokba szeretek...

Hungarista cuccokba szeretek járni, de a szüleim nem örülnek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 23:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Jézusom :(

szomorú.


szóval hungarista cucc? olvass inkább, művelődj etc, ne divatolni akarjál. én nemzeti érzelmű vagyok de nem égetem le magam ilyen szar külsőségekkel.

2009. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
23%

A szüleiddel ne törődj!


Bakancsot fel!!!!! :D

2010. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

"Hungarista cuccokba szeretek járni, de a szüleim nem örülnek neki. Mit tegyek?"


Nagyon egyszerű, csak logika kell hozzá:

1. Ha szüleid nem szeretik a hungarista cuccokat, akkor a szüleid ROHADÉK MAGYARELLENES BOLSEVIK CIONISTA PÁNSZLÁV ZSIDÓK!!!

2. Ha pedig a szüleid zsidók, akkor te is az vagy.

2. Tehát, TE ROHADÉK ZSIDÓ, ne merészelj hungarista cuccokat hordani, hordj helyette dávidcsillagos cuccokat!


:-)

2010. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Én is hungarista vagyok!Az én szüleim se örültek neki h ilyen cuccokba járok.De ne érdekeljen más véleménye.Ha tényleg hungaristának érzed magad akkor öltözz is úgy!
2010. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Vedd meg, és akkor beletörődnek. Én is így tettem anno. Igaz, hogy én skinhead vagyok, de szépen sorjában lépcsöről lépcsőre haladj. Elösször egykettő turul polót, aztán egy zászló..... Vagy amilyen sorrendben akarod.
2010. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
ha ebben hiszel is akkor mond meg nekik! és szerintem hord továbbra is!
2010. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözletem! Az én példám hasonló volt a tiédhez. Kb tavaj én is ilyen ruhákat akartam, de a családban senki nem díjazta. Kaptam egy-két pólót ajándékba barátoktól, aztán akármikor elvittek vásárolni szüleim mindig ilyen ruhát kértem. Persze venni nem akartak, de ha nem vették meg nem kellett más ruha. Egy idő után csak megveszik ha nem vagy hajlandó akármit felvenni. Sajnos ma már a hungaristák is "kétrészre szakadtak" mert van aki a szívében van aki csak divatból követi. (A szülők ennek sem örülnek(persze mi sem)).Ha te szívből így érzed és ilyen ruhákat akarsz hordani tedd azt! Nekem is van aki a mai napig nem fogadja el, hogy ilyen lettem, de szüleim megbékéltek vele pedig bakancsot sem akartak venni. Ha felveszel egy ilyen pólót vagy ilyesmi ruhát számíts rá,hogy az első pár alkalommal nem fog tetszeni nekik de ha sokáig kitartasz majd megbékélnek. Remélem sikerül megbeszélned velük!Minden jót!
2010. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Hordjad csak,azért is!:D Az enyémek is teljesen ellene vannak most is, nem értik meg h nekem ez "fontos", és hogy én így tudom részben kifejezni magam.

Elsőre még a nemzeti színű cipőfűzőért is elküldtek a fenébe,de a bakancsot már hiába szidták, nem dobhatták ki ;) Kis idő után majd elfogadják,és remélhetőleg büszkék is lesznek rá,hogy ilyen gyerekük van..mert szerintem annak kéne lenniük

2011. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
jó hogy a hungaristák kiállnak magukért és a hazáért , kell attól raszistáknak lenni ? én egyet értek azzal , aki szerint más vetülete van az egésznek , mostanában a hungarista gyerekek nem a hazai érdekekért hordják a hungarista cuccokat hanem azért hogy keményeknek mutassák magukat . Eközben másokat bántanak addig , míg vissza nem ütnek.
2012. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 rostas martin válasza:
a tizesnek igaza volt itt van a jovobeli szakmunkas klubb kremje
2013. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!