Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tinik, főleg lányok! Ti...

Tinik, főleg lányok! Ti melyen ruhákat hordtok otthon, régit amit máshova már nem hordanál vagy kifejezetten erre a célra vett ruhákat?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok hogy mások hogy vannak ezzel. 16/l

2016. aug. 3. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Regi polokat hordok cicanadraggal. Azert arra mindig figyelek,hogy vallalhatoan nezzek ki,hiszen sok baratnomnek szokasa felhivni azzal,hogy "15 perc mulva ott vagyok nalad". Persze soha nem feszengek,es mivel 1-2 eve hordtam is ezeket a ruhakat,nem csunya egyik sem(maximum picit rovid az ujja,vagy ilyesmi,de nagy gond nincs veluk).

16L

2016. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Is-is
2016. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kopott ruhákat, amiket máshova már nem vennék fel, vagy olyan cuccokat, amit rokonoktól kapok, de nem mennék vele emberek közé. Ma pl. egy kopott békejeles felső volt rajtam, egy nagyon bő, mintás nadrággal. Amikor átjött a szomszéd, szerintem azt képzelte, hogy Woodstock-ból szabadultam. :D


17/L

2016. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ruhát veszek nem csak elmenős cuccokat veszek hanem itthon rá is egyszeru pólókat cica nadragokat ilyeneket. Kényelmes de azert divatos ruháka. Barki jöhet hozzam barmikor.
2016. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pamutnadrágot, és olyan pólókat, amik régen még nagyon tetszettek, de most már nem:D
2017. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én amikor tini voltam, sem hordtam olyan ruhát otthonra, amit máshova már nem vettem volna fel, kiv. ha maszatolós program volt (pl. szereléses dolgok, falfestés). Kifejezetten erre a célra vett ruháim voltak, ilyen 2-3 váltás. Kényelmes, gumis, laza cuccok.
2017. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!