Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nem kényelmetlen...

Lányok! Nem kényelmetlen ebben a melegben a leggings?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nincs meleg. Én reggel még picit fáztam akkor jó érzés volt egy vékonyabbat felhúzni, rávettem egy szoknyát egy ujjatlan felsőt és egy kis kardigánt hogy ne fázzak. Mivel én vonattal viszonylag messzire utaztam a bátyámékhoz mert nála van az autóm amit ő csinált és végre elkészült vele. Megbeszéltük hogy korán reggel indulok fél 9 felé érek oda, és ott helyben elmegyünk picit kirándulni, nézelődni és utána jövök haza az autómmal. Azét vettem fel leggingset mert szoknyához való és mivel tudtam hogy később meleg lesz, így a leggingset csak lekapom magamról és már csak simán szoknyában vagyok. Nekem alapból elég fázós a lábam, olyan 23-25 fokig nem szeretek semmilyen rövid ruhát hordani. De most 3 óra felé amikor elindultam haza akkor levettem a leggingsemet a szoknya alól. Hazafelé beugrottam vásárolni és nem fáztam, de nem is volt melegem. Bent az üzletbe azért jól esett volna ha van rajtam, de akkor már mindegy volt.
2016. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki el tudja dönteni, milyen a hőérzete és mit szeret hordani.
2016. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem.


Ha kényelmetlen is lenne, nem vagyok egy gyenge hisztis p-csa, aki ne bírna elviselni egy kis minimális kellemetlenséget.

2016. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A rövidszárú bugyi nélkül nem az.
2016. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mégse pàllik be a lâb, mint aki zàrt cipőbe jàr, vagy farmerba.
2016. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!