Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért furcsállja némely ember...

Miért furcsállja némely ember ha fiúként bőrhatású leggingsbe járok?

Figyelt kérdés

Pl ma, hogy hűvösebb van, de tavasszal is idegenek kérdezik te latexbe vagy? Te miért hordasz latexet, vagy úgy csinálnak mint ha meleg lennék.

Egy az, hogy nem latex,kinézetre hasonlít, de amúgy nem, másik meg nem csak farmer leggings nadrág létezik,hanem bőrhatású is, ami ugyan olyan divatos. Ha 2-3 éve úgy is divat a passzos fiúknál, akkor némelyeknek miért akkora dolog a bőr-latex hatású?

Vagy az van, hogy ők csak a farmert merik felvenni,mert más is farmer skinnybe, farmer leggingsbe jár.



2016. jún. 2. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Engem nem zavar vegyél fel hozzá magassarkút is!
2016. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Haha, biciklis nadrághoz se vesznek fel, szoktam látni nőkön ilyen fekete kicsit fényes biciklis nadrágot, normál cipővel.
2016. jún. 2. 12:21
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
te kis huncut, ismerd be, hogy csak incselkedni akarsz velük
2016. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lányokkal ismerkedek, fiú haverom van, barátnőm volt már.
2016. jún. 2. 12:32
 5/18 A kérdező kommentje:
Más haverom is felvenné, ha lenne hozzá alkata, jól állna, több ismerősömnek bejön ez a naci.
2016. jún. 2. 12:44
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

te is tudod miért furcsállják...

legyetek úttörők. hátha megszokott viselet lesz belőle miattatok, és akkor örülhettek.

2016. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem semmi furcsa nincs ebben, csak legfeljebb nem olyan elterjedt még, nem hord ilyet minden fiú, csak kevesen. 1-2 év múlva valószínűleg ugyanolyan elterjedt lesz a fiúknál is, mint a lányoknál. A skinny farmerrel is így volt. :-)

Szerintem jól néz ki, ha megvan hozzá az alakod. :-)

2016. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Skinny jeans bejön. Na de leggings?:'D Nekem az kicsit sok. Főleg ha nem sportolni van rajta.

19/l

2016. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Ugyanazert zavarja amiert a szoknya is zavarná. Elég baj hogy tapados farmert hordanak a mai srácok erre te még kifejezetten noi ruhakat hordasz.
2016. jún. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ki miben érzi jól magát, tetszik neki azt (kellene)hordania. Én felvállalom ha ez tetszik, zömében nem furcsállják, több embernek tetszik.

A probléma a bunkó, szemtelen emberekkel van, akiknek van pofájuk egy idegenre ráförmedve szóvá tenni a ruházatát.

2016. jún. 3. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!