Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiaknak az ilyesmi ruhák...

A férfiaknak az ilyesmi ruhák tényleg nem tetszenek?

Figyelt kérdés

A mostani divatban nagyon sok virág mintás meg kicsit ilyen vintage stílusú cucc van és azt vettem észre, hogy nagyon nehéz olyasmit találni ami nem ilyen. pl egyberészes nyáriasabb ruhát keresek már magamnak hónapok óta, de csak ilyen mintákkal találkozom. A párom szerint viszont ezek szörnyűek olyan öregesek és mindegyik úgy néz ki mintha otthonka lenne( a mintáját tekintve) A többi férfi is így vélekedik ezekről a fajta ruhákról?

Segítségképp: [link] ilyesmikre gondoltam.


2016. aug. 16. 18:26
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
54%

Nekem speciel tetszik.

26/F

2016. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos :D főleg a 3. sor balról a második :D
2016. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Nagymamás,és semmi szexy nincsen benne.

Legalábbis nekem nem jön be.

Öreges nagyon,ha jó alakod van ideje megbarátkozz a miniszoknyával és a feszes dekoltált felsőkkel.

2016. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Titusztitusz ***** válasza:
10%
Hát...Engem meglehetősen taszítanak az ilyesmi "csicsás",virágmintás ruhák... Olyan "cigányosnak" hatnak...
2016. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szép ez na... Jó nőn nem lehet rossz!
2016. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Számomra is ronda, öreges minták meg csicsás, némelyik cigányos vagy olyan mintha ezer éves igénytelen fakó vacak lenne.
2016. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek tetszik ez a cuki stílus, a párod meg nem véletlenül a párod. Gondolom a stílusod is közel áll hozzá, nem csak a meztelen külsőd.


Nekem sem a világom ez a vintage mánia, akik ismernek nagyon meglepődnének, ha ilyesmiben jelennék meg valahol.

2016. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, hogy lányként írok, de nekem tetszenek az ilyen ruhák, hordok is ilyesmit, és baromira nem érdekel, melyik férfinak tetszik. Magamnak öltözök, nem nekik. Az meg hogy cigányos lenne... pff.. én még nem láttam ilyen jól öltözött cigányt.
2016. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon vonzanak az ilyen stílusú lányok, csak eddig még nem találkoztam eggyel sem, sajnos. :(

Szerintem ez nagyon egyedi és nőies viselet. Különben is nem szexinek kell lennie egy lánynak, hanem kellemesnek, bájosnak legalábbis az én felfogásom szerint. Szóval bátran viselj ilyen ruhákat, ha hozzád is közel áll ez a stílus! :)


25/f

2016. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első sorban az első 3 és az utolsó sorban az első szerintem öreges, a többi viszont tetszik és a fazonját tekintve nem hiszem hogy az idős hölgyek vennének fel szív kivágású, pánt nélküli ruhát:D
2016. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!