Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most megyek gimibe és szeretné...

Most megyek gimibe és szeretnék egy iskola táskát ami bírja 5 évig. A heavy tools-os hátizsákok mennyire bírják a mindennapos gyűrődést? Es ha évenete mosom akkor se megy tönkre?

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 evet birt, de nem nagyon szerettem. Elso ev utan mar eleg csunya alaktalan valami volt.
2016. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gimibe nem túl felnőttes a heavy tools táska😕
2016. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gimibe valami divatosabbat vegyel, meg fogod banni. Cikinek fogod erezni max 1 ev mulva.. hatizsak is van divatos, ha nem szeretnel oldaltaskat, vagy "retikul" szerut. Az elkovetkezo 4 evben hellyel-kozzel fel fogsz noni, nem fogod szeretni azt a taskat, felnottesebbet akarsz majd.
2016. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És egy egyszerű adidas hátizsák? Semmi minta meg ilyenek.
2016. aug. 18. 21:00
 5/9 anonim válasza:
Szia! :) Nekem egy teljesen egyszerű DC hátizsákom van, amit már 3 éve használok (ez lesz a 4.) és eddig, azon kívül, hogy egy kicsit kopik a mintája, és nagyon minimálisan kifakult, semmi baja nincs. Pedig aztán nem lett kímélve, és évente többször is mostam. A heavy tools-t is jó minőségűnek ismerem, szerintem az is lazán kibír 5 évet :) Ne azzal törődj mást mit mond, a lényeg az hogy neked tetsszen! Készülj fel azért rá, hogy a gimiben elég sok cuccot kell majd naponta cipelned (még úgy is ha a könyveket a padban hagyod - legalábbis az én esetemben így volt) szóval valami nagyobb táskát válassz, amiben kényelmesen elférnek a cuccaid :)
2016. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Előző vagyok, szeretném még hozzátenni, hogy az én gimimben igenis szoktam látni heavy tools-os táskás emberkéket, szóval butaság hogy nem elég "divatos" :D
2016. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem Heavy Tools táskám van, nem is volt annyira drága, amikor vettem, szerintem negyon jó mintája van. Évente mosom, ez lesz a negyedik év. Sehol nem szakad a varrás, a hátánál a szivacs teljesen jó.

A lényeg, hogy olyan táskát vegyél, ami tetszik és kényelmes is. És erősebb legyen az anyaga, mert például a vékony anyagú Nike táskám elég hamar ramaty állapotba került, pedig nem is használtam minden nap.

18/l

2016. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés. Koszonom szepen!
2016. aug. 20. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! :) Egy megnyugtatás:

Negyedikes koromban kaptam meg a heavy tools hátizsákomat. Egészen nyolcadikig használtam, mert a mintáját úgy választottam meg, hogy tudtam: nem lesz ciki nyolcadikra. Semmi baja nincs, most 5 éves. Egy szakadás sincs rajta, minden nap használtam és a felsős éveimben főleg nem kíméltem.

Most megyek kilencedikbe és ismét heavy tools táskát választottam, nem hinném, hogy ciki lenne több gimis osztálytársamnak is (akiket ismerek) ilyen táskájuk van. Négy évre vettem. :)

2016. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!