Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkút viselő lányok!...

Magassarkút viselő lányok! Ilyen cipőben nehéz járni?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig csak telitalpút hordtam, másban csetlek-botlok, és még fáj is a lábam. Ezt a fajta sarkat viszont még nem próbáltam, de nem tűnik annyira ijesztőnek, mint mondjuk egy keskenyebb sarok.

Tapasztalat?


2016. aug. 21. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárt magassarkúban sokkal könnyebb járni, mert az számomra biztonságot nyújt, hiszen sokkal jobban fogja a lábam, mint egy sima magassarkú. Szerintem neked is menne ebben a járás
2016. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jól tartja a lábat, bár jóval jobban oda kell figyelni a lépteidre mint egy telitalpúban de nem olyan vészes benne menni :) de úgy is látod kb milyen ha cipőboltban felpróbáksz egyet és sétálsz néhány kört
2016. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minnel vastagabb a sarka annál biztosabb benne jarni. Ez a cipo meg nem olyan magas ugyhogy szerintem menni fog:D
2016. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi voltam de sajnos nem tölti be, hogy pontosan milyen csizmára gondolsz.


De ha van egy pici platformja és vastagabb a sarka akkor könnyű benne járni.


Nekem zárt cipőknél a fűzősek vannak előnyben. Vékony a lábfejem, a sima cipzáros cipők lötyögnek és nem tudom őket szépen viselni.

2016. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se tudom, melyikre gondolsz pontosan. Amit belinkeltél, ez csak egy keresés általában csizmákra, amelyek között van mindenféle sarkú...


De kis gyakorlással nem olyan nehéz járni még egy tűsarkú csizmában sem. Az meg, hogy megfájdul tőle a lábad, nem is feltétlenül a sarok magasságától vagy vékonyságától függ, hanem a cipő kialakításától, attól, hogy mennyire kényelmes. Nekem sokszor laposban jobban megfájdul, mint egy kényelmes, bejáratott magas sarkúban.

2016. aug. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm nem szereti a magassarkúkat, mert fáj tőlük a lába és nem tud bennük egyensúlyozni. Ilyen típusú csizmái viszont neki is vannak, és ugyanúgy tud bennük kilométereket menni, mint egy laposban.
2016. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!