Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vászon cipő orra belül elkezde...

Vászon cipő orra belül elkezdett kopni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem Vans cipőt,és sétálásokra veszem fel,hogy betörjem.Tegnap hosszútávú sétát tettem benne,és mikor hazaértem,észrevettem az orránál belül,hogy kezd a nagylábujjamnál az anyag szétfesleni.Mit tegyek ez ellen? Nem kicsi a cipő,nem szorít sehol sem,kényelmes,csak most az orrába zavar ez a dolog,kívülről nem látszik.Gondoltam,hogy teszek valami plusz anyagot oda,hogy a nagylábujjam ne dörgölje tovább,mert tényleg próbálok vigyázni rá.Mit ajánlatok?

16/L


2016. aug. 25. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz tenni semmit. Ahogy mozog a lábad a cipőben, ott hamar szétkopnak ezek a gagyibb cipők. Mármint úgy értsd a gagyit, hogy drágának tudom, hogy drága, de attól még rossz minőségű. Ha jó cipőt veszel, az tovább bírja. De a vászon az kopni fog. Nézd majd meg pár hónap múlva a talpát, azzal is ez lesz. Sajnos ez egy ilyen műfaj, a cipő fogyóeszköz, jót találni meg elég nehéz.
2016. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem egy bőr old skool van és fél év után kilyukadt.

Eleinte így kezdődött. Többször nem veszek ilyen filléres szar cipőt.

2016. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!